Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta az eszemet tudom apám...

Mióta az eszemet tudom apám nem igen foglalkozot velem, mi ez a változás?

Figyelt kérdés
a szüleim elváltak,apám nem törödött velem igazán aztán,most hogy egyetemre járok valahogy jobban érdeklödik felőlem,ritkán járok haza és most is ugy elbeszélgettünk ahogy a 22éve alatt talán sose. most mi ez?

2014. márc. 13. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
készül az öreg korára, hogy majd legyen aki gondoskodik róla
2014. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem apám akkor jelentkezett, mikor kezdte érezni, hogy egyedül fog maradni. Már nyugdíjas lett, a felesége rákos lett, a végét járja, akkor megkeresett. Addig nem voltam neki fontos. Elég rossz érzés.
2014. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Nincs ezzel baj, sztem nincs mögötte hátsó szándék. Rájött,hogy elhanyagolt, és idejét érzi,hogy jobb legyen a kapcsolatotok. Adj neki egy esélyt!
2014. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Én az 1-es válaszával értek egyet.

Eddig nem foglalkozott veled (22 évig), akkor hirtelen miért pont most jut eszébe?

Eddig miért nem volt ez fontos neki?

Amúgy meg igen, öregszik és kell majd aki gondoskodik róla öregségére. Nálunk pont ezt csinálják a nagyszüleim. A 25 évem alatt alig foglalkoztak velem, de most hogy megöregedtek elvárják, hogy ugráljunk nekik stb.

Csak ez nem így működik.

Annyit várjanak el, amennyit Ők is adtak.

2014. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es voltam, persze adj neki egy esélyt, hogy megismerjétek jobban egymást, de ezeket az éveket úgysem lehet bepótolni, amit nem töltött/foglalkozott veled. 22 év pedig sok idő.

Viszont ha ki akar használni, azt ne hagyd neki.

2014. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

3-as butaságokat beszél.

Csak kezd rájönni, hogy egyedül marad, és nem lesz aki támogassa.

Az én apám is pont ez csinálja. Bár velünk él soha nem szeretett, soha nem foglalkozott velem.

Most, hogy öregszik néha rájön, hogy senki nem fog róla gondoskodni később.

A húgom már lelépett itthonról és vele is eléggé rosszban van.

Érdekesek az apák, tönkreteszik a család életét, jobb esetben elhagyják, aztán úgy tesznek mintha semmi nem történt volna.

2014. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, eddig hol volt?
2014. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy látja viszed valamire,jó szakmát választottál és jó állásod lehet a későbbiekben és jó fizetésed.

Szerintem óvatos legyél vele,nehogy lehúzzon,vagy kis idő múlva ha esetleg már ragaszkodsz hozzá ismét lelépjen.

Hol volt 22 évig ezt azért én megkérdezném tőle még akkor is ha utána megint elhagy.

2014. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" Érdekesek az apák, tönkreteszik a család életét, jobb esetben elhagyják, aztán úgy tesznek mintha semmi nem történt volna. "


Én sem írhattam volna jobban.

2014. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem ismerek a környezetemben akinek normális apja lett volna...
2014. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!