Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kerüljem...

Mit tegyek, hogy kerüljem ezeket a nagyon kínos helyzeteket?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hova tegyem fel a kérdést, de nincs külön "barátok" kategória, szóval jó lesz ez is. Szóval van egy baráti társaságom, akiket imádok és olyan, mintha a családom lennének. A legjobb barátnőm mostani barátja folyton össze akar hozni a haverjaival, akárhol vagyunk. Tudja, hogy nekem nincs barátom és Ő jót akar azzal tenni, hogy bemutat 1-2 értelmes, helyes haverjának, hátha összejövünk. Ez mind szép és jó, a probléma csak az, hogy nekem barátnőm van (leszbikus vagyok). Rólam ezt ugye mindegyik barátom tudja, de a barátnőm pasija nem. Megvan az okom rá, hogy miért nem akarom még, hogy megtudja. A barátnőm előszeretettel választ olyan pasikat, akikkel egy egyetemre járok és legutóbb az exe szétkürtölte a beállítottságomat az egyik egyetemi bulin, miután összevesztek, szóval én jöttem ki belőle nagyon rosszul. Nem bízom még benne annyira és nem szeretném, ha ez megismétlődne. Nagyon kellemetlen, mikor bemutat srácoknak és nem érti, hogy miért nem tetszik nekem egyik sem soha. Utálom már ezeket a szituációkat, mikor órákat kell dumálnom idegen fiúkkal, mert mindig bemutat valakinek. Legszívesebben megmondanám nekik, hogy akadjanak le rólam, mert barátnőm van, de én ezt nem hangoztatom, mert szerintem ez a magánügyem és próbálom titokban tartani. Nehéz így élni, mert volt olyan, mikor páran összegyűltünk és a barátnőm velem volt és végig úgy kellett viselkednünk, mint 2 sima barátnőnek. Sőt, volt olyan is, mikor a legjobb barátnőm pasija a barátnőm előtt ismertetett össze a haverjával. Nem akarom neki ezt elmondani, de...aj nem tudom, mit csináljak. Félek, hogy ő is visszaél ezzel. Bonyolult, de..kivel beszéljek és mit? Egyáltalán hogy kezeljem ezeket az ultrakínos helyzeteket? Nekem kell megoldanom, csak olyan zavaró már tényleg.

19/L


2009. dec. 14. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mond azt, hogy van kapcsolatod. külföldön :)
2009. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!