Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kerüljem el az ilyen...

Hogyan kerüljem el az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13/L vagyok van egy 10/L unokatesóm. Sokszor megyünk együtt vásárolni ide-oda. A baj csak az hogy ő sokkal idősebbnek néz ki legalább 15 évesnek. Nagyobbak a mellei nőiesebb az alakja. Én meg első látásra 10-11 évesnek tűnök. Gyakran állítják meg idősebb fiúk elhívják fagyizni vagy ilyesmi engem meg (bocs hogy így írom) szó szerint elküldenek a pics@ba. Szóval a kérdésem az hogy hogyan tudnám megoldani hogy ne kelljen papírokat mutogatni hogy elhiggyék hány éves vagyok? Csak normális válaszokat várok! Előre is köszi
2010. júl. 21. 10:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom hülye kérdés de már nagyon elegem van
2010. júl. 21. 10:54
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
egy képet linkelnél magadról ?:D amúgy ne ez legyen a legnagyobb problémád 13 évesen...meglátod pár év múlva hogy megfordul a kocka, még a javadra válik. És megjegyzem sztem, én igy látom aki 10 évesen igy néz ki, az majd 20 éves korába nem a szexy lányok közé fog tartozni.
2010. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
példám a tesom illett rád, és a szomszéd csaj a baratnődre, és most mi lett? nálunk jönnek az udvarlók, de náluk neeeem, és ez teljesen igy van.
2010. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi remélem igazatok van :)
2010. júl. 21. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annyi idős vagyok mint te,de úgy nézek ki mint a tesód,de elmondom 2 éve néztem ki úgy mint most te,és lehet hogy a külsőm változott,de ennyi.az elején iszonyatosan szégyelltem magam a melleim miatt,hogy más felnőtt nőnek nincs akkora mint nekem,és most se büszke nem vagyok a kinézetemre,se nem szégyellem,hidegen hagy.hidd el nem a mellével hódít az ember,egy fiúm se volt,senki nem szólított le.Osztálytársaimnak szinte mind van pasija,pedig ők aztán 10 évesnek néznek ki,még nem fejlődnek.te a lelkeddel, a belsőddel nyerd meg az embereket,ezt pedig csak önbizalommal érheted el,s én nem mondom hogy ráérsz még,mert tudom hogy mit érzel,amit manapság szinte minden lelkében idősebb lány,és nem is ítélhetlek el mert ugyanannyi idős vagyok mint te.úgyhogy várj az igazira,addig a belsődet használd,és lehet hogy te is hamar fogsz kifejlődni külsőleg,szinte egyik napról a másikra!szia
2010. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10 évesen 15 évesnek néz ki???

nem hiszem el...nem azért mert nem hiszek neked hnem mertez olyan lehetlenül hangzik

am én is 13 vagyok és én is 1-2 évvel kisebbnek nézek ki

úgy érzem soha nem fogok már megnőni:(

2010. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!