Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hatalmas félreértésbe...

Egy hatalmas félreértésbe keveredtem! Írjak az özvegyasszonynak vagy ne?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a lényeget, bár nehéz lesz, mert nagyon felzaklatott vagyok még mindig. Tehát, tegnap részt vettem egy temetésen, az egyik volt edzőm váratlanul elhunyt, 37 éves volt. Kb 7 évvel ezelőttig edzettem nàla, aztán másik városba kerültem mert ott tanultam tovább. Szóval 7 éve kb semmit nem tudtam róla már. Szóval többen akiket tanított anno elmentünk a temetésre, amikor vège lett még a régi ismerősökkel beszélgettem a temető előtt. Mikor indultam volna és a kocsimhoz mentem, akkor jött ki az elhunyt felesége a temetőből, s mikor meglátott indulatosan elindult felém. Mikor odaért, nekiállt velem üvölteni, de annyira sírt h nem igazán értettem a mondanivalója felét sem. A lényeg, hogy számonkért, hogy hogyan volt képem elmenni a temetésre, és nem elég h az utolsó hónapokban megaláztam (mármint a nőt), még ezt a szomorú napot is még keserűbbé teszem. Nem értettem a dolgot, mondtam neki, hogy nem tudom miről beszél, erre be se fejeztem a mondatot, közbevágott, hogy ne tagadjam, látott minket együtt, és hogy egy olcsó kis ... Vagyok. Totàl ledöbbentem, mindenki minket nézett, de mire reagàltam volna, odajött a nő egyik rokona és elcibálta. Mondtam, hogy nem értem ezt, és nekem semmi közöm nincs ehhez, de akik hallották, azok közül volt aki beszólt, hogy szégyeljem magam és takarodjak onnan. Jobbnak láttam eljönni miharabb.. Sokat gondolkoztam, és szerintem a nő összekevert valakivel, vagy hasonlíthatok a szeretőre, de ez akkor is megalázó volt nekem! Most mindenki engem gyanúsít a nő cirkusza miatt! Szerencsére életvitelszerűen már másik városban élek, talán így hamar elül a dolog... A nőt megtaláltam ma facebook-on, de nem tudom, hogy írjak- e neki tisztázni a helyzetet, valamint leírni, hogy mennyire megalázott alaptalanul. Szerintetek érdemes írnom, vagy úgysem hisz nekem majd? Várjak még a levéllel? Oké, hogy gyászol, de ez így sok volt nekem...

Köszi a válaszokat!


25/N


2014. márc. 12. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10es ne legyél már ennyire szenzációhajhász, leírtad kétszer is de az egész sztori most nem arról szól h szaftos részleteket kapunk mi, hanem h a kérdező segítséget kért.


Szerintem is idegösszeroppanást kapott a nő és mindenkit hibáztat a férje haláláért. Elhiszem h baromi rosszul esett és nagyon a szívedre vetted de facebookon semmiképp se írj neki. Esetleg ha később lesz lehetőséged elmondanod neki, tedd meg, de ha mondjuk eleve tény h csalta az asszonyt akkor tulajdonképpen édesmindegy neki h kivel sajnos a fájdalma megvan

2014. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

11: Eszembe sem jutott, hogy írja le, mi történt.

Az érdekel, ki tudja-e deríteni a maga számára az igazságot. Nem is értem, hogy jut ilyen eszedbe!

Bp. belvároisi vagyok, itt túlzottan is ingergazdag a környezet, itt inkább elzárkózunk egymás dolgai elől, én sem vagyok ettől mentes, eszemben sincs szenzációt keresni, örülök, hogy végre egyedül, nyugiban lehetek és NEM kapok ingereket!



Egy komplett sztori van az özvegy fejében, nyilván alapozta valamire. Valahonnét csak ered ez!

Azzal tudna mindent tisztázni, ha ki tudná deríteni az igazságot, pl. hogy mit láthatott az illető félre (írja, hogy LÁTTA ŐT a férjével enyelegni!!) és XY keze van a dologban. Csak én ellentétben a többi válaszolóval NEM gondolkodom előre, NEM akarom magamtól kitalálni és kompletten megmondani, mit tegyen egy olyan ember, akit nem ismerek, akitől semmi részletet nem tudok, akinek a lakóhelyén szokásos kultúrát nem ismerem, nem tudom, hogyan élnek az emberek, hanem KÉRDEZEK. Elkezdek vele BESZÉLGETNI.

Mert az eddigi infók birtokában MÉG NEM tudok neki hasznos tanácsot adni.

Nem fogom azt tanácsolni neki, hogy derítse ki az igazat, amíg nem tudom, van-e erre lehetősége. Én egy 40 éves Bp-i, belvárosi nő vagyok, és semmi fogalmam nincs róla, ő milyen közösségben él, és ott mi alapján viselkednek az emberek. Ezért meg se próbálok erre tippelni és az alapján tanácsolni. Ezért ELŐSZÖR KÉRDEZEK!

2014. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

11: Újra elolvastam, és végképp nem értem, hogyan tudtad a kérdésemet úgy értelmezni, hogy azt akarom hallani, mit történt. Ugyanis nem lehet úgy értelmezni a kérdésemet.

De csak pontozgass le az ostoba feltételezéseid alapján értelmetlenül!

2014. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sikerült megnyugodnom, többen is azt javasolták, hogy hagyjam a fenébe a dolgot. Esetleg ha már eltelik pár hét, és úgy gondolom, akkor tisztázzam a dolgot. Úgy gondolom, hogy ez a legjobb megoldás, és ha hetek múlva is úgy érzem majd, hogy tisztázni kellene, akkor felkeresem a nőt. Remélem nem fog ez miatt semmiféle atrocitás érni, talán már a nő is tudja, hogy valamit nagyon benézett, nem tudom. Mindenesetre köszönöm, hogy elolvastátok, sikerült megnyugodnom, és racionálisan átgondolnom a dolgokat. :)

2014. márc. 14. 11:37
 15/15 anonim ***** válasza:
mi lett?
2015. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!