Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hatalmas félreértésbe...

Egy hatalmas félreértésbe keveredtem! Írjak az özvegyasszonynak vagy ne?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a lényeget, bár nehéz lesz, mert nagyon felzaklatott vagyok még mindig. Tehát, tegnap részt vettem egy temetésen, az egyik volt edzőm váratlanul elhunyt, 37 éves volt. Kb 7 évvel ezelőttig edzettem nàla, aztán másik városba kerültem mert ott tanultam tovább. Szóval 7 éve kb semmit nem tudtam róla már. Szóval többen akiket tanított anno elmentünk a temetésre, amikor vège lett még a régi ismerősökkel beszélgettem a temető előtt. Mikor indultam volna és a kocsimhoz mentem, akkor jött ki az elhunyt felesége a temetőből, s mikor meglátott indulatosan elindult felém. Mikor odaért, nekiállt velem üvölteni, de annyira sírt h nem igazán értettem a mondanivalója felét sem. A lényeg, hogy számonkért, hogy hogyan volt képem elmenni a temetésre, és nem elég h az utolsó hónapokban megaláztam (mármint a nőt), még ezt a szomorú napot is még keserűbbé teszem. Nem értettem a dolgot, mondtam neki, hogy nem tudom miről beszél, erre be se fejeztem a mondatot, közbevágott, hogy ne tagadjam, látott minket együtt, és hogy egy olcsó kis ... Vagyok. Totàl ledöbbentem, mindenki minket nézett, de mire reagàltam volna, odajött a nő egyik rokona és elcibálta. Mondtam, hogy nem értem ezt, és nekem semmi közöm nincs ehhez, de akik hallották, azok közül volt aki beszólt, hogy szégyeljem magam és takarodjak onnan. Jobbnak láttam eljönni miharabb.. Sokat gondolkoztam, és szerintem a nő összekevert valakivel, vagy hasonlíthatok a szeretőre, de ez akkor is megalázó volt nekem! Most mindenki engem gyanúsít a nő cirkusza miatt! Szerencsére életvitelszerűen már másik városban élek, talán így hamar elül a dolog... A nőt megtaláltam ma facebook-on, de nem tudom, hogy írjak- e neki tisztázni a helyzetet, valamint leírni, hogy mennyire megalázott alaptalanul. Szerintetek érdemes írnom, vagy úgysem hisz nekem majd? Várjak még a levéllel? Oké, hogy gyászol, de ez így sok volt nekem...

Köszi a válaszokat!


25/N


2014. márc. 12. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem,ha ebben az idegállapotában győzködöd,még inkább magad alatt vágod a fát és belekeveredsz.Én nem zargatnám,megpróbálnám lenyelni a békát.Aki ismer,tudja,hogy nincs közöd a dologhoz,aki nem meg mindegy.
2014. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Ez nagyon fura!

Ki tudod deríteni, mi történhetett?

2014. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Elgondolkodtam és azt mondom, hogy az első válaszoló reakciója a helyes. Később már másképp fogod látni a dolgot. Most nem tudsz mit kezdeni ezzel.
2014. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, ott akkor tegnap azért sem akartam bizonygatni az igazam, mert szerintem sem jöhettem volna ki jól a dologból, csupán zavarodott magyarázkodásnak tűnt volna. Nem tudom mi lenne jobb, én is gondoltam arra, hogy megvárom míg lenyugszanak a kedélyek, és utána keresem fel. Csak az a baj, hogy az én önérzetem és igazam sem hagy nyugodni, és ne tudjátok meg milyen volt az az 5 perc míg a nő letámadott.. Életem legrosszabb élménye volt. Azért mégsem tehet valaki ilyet, hogy csak úgy alaptalanul vagdalózik valótlan dolgokkal, ráadásul mások elôtt rágalmaz.. El sem hiszem, hogy ez velem történt meg!
2014. márc. 12. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne irj, olyannak tunne, mintha ki akarnad magyarazni magad, es te jonnel ki meg rosszabbul a helyzetbol. Ugysem talalkozol vele tobbet, szerintem ne foglalkozz ezzel az uggyel.
2014. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Facbookon semmiképp se írj neki, mert nem tudhatod, mi lesz a reakciója: lehet, hogy az FB-n is botrányt fog rendezni, és aztán már nem tudod magadról lemosni a gyanút.

Ha van esetleg közös ismerősöd, akiben megbízol, esetleg megkérheted, hogy tisztázza a nővel a helyzetet. De lehet, hogy a nő nem tud racionális gondolkodni, és akkor hiába. :(

2014. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Facebookon semmiképp, ahogy előttem írják! Nemcsak az ottani botrány lehetősége miatt, hanem azért, mert mégsem egy "hivatalos" út ez, hiába vagytok mindketten fönt. Na meg az ottani botránylehetőség is benne van, tény.


Én ott helyben a temetőben visszaválaszoltam volna, hogy nem igaz, amit mond, és azt sem értem miről beszél és ezzel lezártam volna. Ha ő képes a férje temetésén jelenetet rendezni, akkor egy rövid hárítást is megtehet az alaptalanul gyanúsított is.


Ha pedig ott "magadra vállaltad", akkor vagy hagyod a csudába az egészet, vagy pedig ha ismered a lakcímét, akkor írj neki postai úton egy levelet. Leírod neki, hogy mindez a letámadás hogy érintett téged, és reagálni sem tudtál főleg a temetési szituáció miatt nem is akartál. Nem tudod kivel és miért kevert téged össze, de biztosíthatod, hogy semmi közöd nem volt a férjéhez azon kívül, hogy gyerekként az egyik tanítványa voltál. Részedről nincs harag és tiszteltben tartod a gyászát, de máskor gondolkodjon, mielőtt alaptalanul járat le és hoz kínos helyzetbe az ismerősei előtt ártatlan embereket...

2014. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz vele. Valószínűleg és érthető módon kapott egy ideg összeroppanást kapott.
2014. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha meg is tudod győzni az igazadról,nem fog "Kiigazítást" írni az ott lévőknek h bocs vkivel összekevertem.Én hagynám,hozzáteszem nagyon bántana engem is a helyedben.Sajnálom:-(
2014. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Ki tudod deríteni, mi történhetett?
2014. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!