Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja a párom,...

Miért nem akarja a párom, hogy szeressem azt a kisfiút?

Figyelt kérdés
Van a barátnőmnek egy egy éves kisfia akit imádok, sokszor játszom vele. A párom ezt nem nézi jó szemmel, azt mondja, hogy minek szeretem azt a kicsit. Neki már van két gyereke, de nekem még nincs. Mi ütött belé?
2014. márc. 11. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem attól tart, hogy előrukkolsz a saját gyerek ötletével és ő már nem akar többet.


De célszerűbb lenne őt kérdezni inkább.

2014. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Tipp: gondolom van a gyerekeknek apja is és már nincs vele együtt, talán fél, hogy a gyerekei kötődnek hozzád, te meg eltűnsz. De ez tényleg csak egy tipp... mert amúgy ez nem túl logikus dolog.
2014. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Az a baja, hogy látja, hogy milyen jól elvagy a kisfiúval, mennyire szereted. Vagyis sejti, hogy hamarosan már te is fogsz vágyni saját babára. Ő meg gondolom már nem akar gyereket.
2014. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Hát, több oka is lehet. Mind butaság, de sajnos akkor is csak ezek az ötleteim:

- Nem akarja, hogy rossz legyen a gyereknek, ha szétmentek

- Nem akar több gyereket, fél, hogy te majd igen

- Azt gondolja, összezavarná a gyereket egy új "apa", mikor talán még képben van a régi is

- Fél, hogy mégsem jönnél ki jól/nem bánnál jól a gyerekkel hosszútávon.

2014. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, több mint valószínű hogy az hogy attól tart hogy neked is kell majd baba ő pedig nem akar többet. Szóval ha te meg szeretnél gyereket, akkor ideje elgondolkoznod hogy vele képzeled el a jövődet.
2014. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem itt páran félreértették. A kérdező egy lány, az egyik barátnőjének van egy kisfia, akit nagyon szeret. A kérdező barátjának nem tetszik ez. A kérdező barátjának már van két gyereke és valószínűleg nem akar már gyereket a kérdezőtől, akinek még nincs.

Vagy nem? :)

2014. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Áááááá utolsó! Tényleg így is lehet értelmezni! :) Bocsánat, akkor ha így van akkor tényleg az lehet a baj, hogy ő nem akar gyereket tőled.
2014. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amit az #1. es a #3. irt
2021. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!