Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy szeretőm...

Miért hiszik azt hogy szeretőm van?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolatban vagyok. Minden szép és j, teljes harmniában élünk, nincs okom panaszkodni semmire.

Viszont mostanaban alladnan azt pletykálják rlam hogy szeretőm van.

Mégpedig az egyik munkatársam. Egy helyen dolgozunk de én már azelőtt is ismertem és joban voltunk. Van egy két barátnőm, de ha igaz barátot kellene emlitenem, csak ez a ferfi johet szoba.

2 évvel fiatalabb tőlem, de szinte testveremkent szeretem. Rá bármikor számithatok és ő is énrám. Ő akkor is keres, vagy meglep valahogy ha nem keresem egy hétig.(nem mindig egyszerre dolgozunk)...

Párom nem fétékeny rá, hisz tudja hogy őt szeretem, ő a társam, a szerelmem, bár néha viccelődik hogy nemhogy igaz és van a ficko meg én koztem valami.

Sokszor osszejárunk vele.

Ha úgy jon ki egy autoval megyunk munkába.

Volt már hogy egy két barátnője miattam szakitott vele, mert hogy én fontosabb vagyok neki. Akkor én beszéltem az egyik csajjal, hogy ez tényleg csak barátság ami koztunk van és én megprbáltam távolságtartbb lenni vele, de hát egyszerűen hiányzott a társasága. Birjuk egymást mi ebben a rossz?

Ismerősok meg persze terjesztik hogy ő a szeretőm,és komolyan olyan sztorikat kitalálnak rolunk, meg olyan helyen latnak minket ahol nem is jártunk.

Nagyon orulnék ha lenne egy normális kapcsolata, hogy ne lennék állandoan a pletyka tárgya.

Hogy lehet ezt elviselni?Vagy nem foglalkozni ezzel?


2014. márc. 11. 10:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Dehát én elmondtam az egyik csajnak kedvesen, szépen, hogy mi csak barátok vagyunk régota.

De őt zavarta hogy néha felhiv engem, vagy gyakrabban jottek hozzánk vendégségbe. Pedig nekem szimpatikus volt, el tudtam volna őket képzelni együtt sokáig...De ha egy pár honapos kapcsolatban ennyire feltekeny akkor az lehet akkor sem műkodott volna ha én nem vagyok képben.

Olyan dolgok is voltak, hogy például én szeretek sütni és megkért akkoriban hogy süssek tortát a bátyja szülinapjára, aztán ebből is balhé lett hogy miért én sütok...a barátnoje felé volt háborodva. Ő meg persze azt mondta neki hogy ha tudna sütni akkor vele süttetné de ő nem tud, ugyhogy neszoljon bele.

Hát nem tudom...neki amugysem az ilyen tipusu nők jonnek be mint amilyén én vagyok.

2014. márc. 11. 11:09
 12/19 A kérdező kommentje:
A páromat nem zavarja, ő is jol kijon vele.Nagyon szeretnénk kisbabát és biztos hogy ő lenne a keresztapja. Bár már azon is nevettünk hogy biztos akkor már azt fogják pletykálni hogy tőle van a gyerek...Hiába, ilyenek az emberek...
2014. márc. 11. 11:13
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

védd magad akkor:)

páromnak van csomó lány barátja, mégsem gondoltam soha, hogy valamelyikkel is lenne valami, nekem is van haverom, mégsem gondolja, szóval itt több van, de nyugtasd magad hogy nicnsen

2014. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen kollégám, akivel nagyon jó barátok lettünk. A férjem is megismerte, ők is összebarátkoztak. Kb 3 éve dolgoztunk együtt, akkoriban napi szinten beszéltünk telefonon. Hol engem hívott, hol én őt, ilyenkor a férjemmel is beszélt mindig. Senkinek nem volt semmilyen hátsó gondolata.

Azt mondjuk nem tudom, hogy az akkori kollégák, vagy barátnők hogy álltak ehhez a kérdéshez, de a férjemmel köztünk ebből sose volt vita.

A mai napig összejárunk ezzel a kollégával.


Úgy gondolom, ha megvan a bizalom egy házasságba, akkor teljesen mindegy, hogy ki mit gondol. Hát nem teljesen mindegy? Neked számít mások véleménye? Ugye nem. Ne foglalkozz vele. Igenis van igazi barátság.

2014. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az egészen biztos nem normális, hogy miattad hagyják el sorra a barátnői. Ha nem érez irántad semmit, akkor ahogy a te párodnak, az ő (leendő) párjának is tudnia kellene elfogadni ezt a kapcsolatot közöttetek. Ha miattad hagyja ott sorra minden csaj, akkor ott valami bibi van és ezt a vak is látja.

Az én páromnak is vannak lány barátai, nekem is srácok, nincs ezzel probléma. Elfogadjuk egymás életét, csupán annyi feltétellel, hogy tudni akarunk egymásról. Gyakran összejárunk az ő lány és az én srác barátaimmal is. Ha egy lány "veszélyben érzi" a kapcsolatát miattad úgy, hogy neked komoly kapcsolatod van, akkor ott valami nagyon komolyan hibádzik és ezt nem bántásból mondom.

Talán lazábbra kellene venni ezt a kapcsolatot, az emberek véleményét meg leszarni.

2014. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Férfi-nő közt szerintem nem működhet bizalmas barátság testiség nélkül, csak haverság. Nem örülnék neki, ha csajom másik férfi vállán sírná ki magát kettőnk közti vita után, magánéletünkről neki dumálna.


Mi egymást 15-20 éve ismerő barátok egymás csajaira havercsajként tekintünk, barátainkra tekintettel tisztelettel állunk hozzájuk. Azonban még abban is van bőven erotika, ha egy ilyen havercsajjal táncolunk, bekenjük vagy megmaszírozzuk egymás hátát. Kaptam olyan masszást havercsajtól, hogy szó szerint elfolytam.

2014. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen nagyon jó barátom. 3,5 éve már a párom. Szóval...
2014. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Páromnak is volt egy nő ismerőse akivel jó kapcsolatban voltak. Egy ideig bírtam cérnával...

Aztán jött, hogy a nő kislánya szinte apaként nézett a páromra. Mikor a nő kislánya fontosabb lett a páromnak, mint a saját fia (az exétől), akkor azt mondtam, hogy most lett elegem, és vagy én lépek le, vagy a barátságot fejezik be.


Szakítottunk, mert a párom nem akarta a nő kislányát megbántani azzal, hogy nem járnak egy társaságba (a fia féltékeny volt a kislányra). Azóta ők már nincsenek beszélő viszonyban, mert a nő elég sok pénzzel akarta lehúzni a páromat.

2014. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert rengeteg ember úgy van vele, hogy az a normális, ha férfinek férfi, nőnek nő a barátja, és ha már más van, akkor biztos összefekszenek. Ilyen hülyének a véleményére nem kell adni, vagy ha megtudod, ki pletykál és hazudozik rólad (pl. hogy láttak titeket együtt olyan helyen, ahol nem is voltatok), jól beolvasni neki.

Addig meg azért még jók a körülmények, amíg a férjed bízik benned és hisz benned... igazából ez a lényeg :).

2014. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!