Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben volt egy cigis ügyem...

Régebben volt egy cigis ügyem anyumék azt hiszik hogy cigizek mit csináljak hogy elhiggyék hogy nem? Többi lent 14f

Figyelt kérdés

Hogyan győzzem meg őket hogy nem cigizek? annyi az egész hogy elkezdtem hurutosan köhögni és azt mondták hogy kevesebbet kéne bagóznom és hogy ez öklendezés volt pedig nekem, csak váladék van a torkomba amit próbáltam kiköhögni

(felkrákogni) egyszer szívtam bele régi 8.as barátom cigijébe és nem volt valami jó



2014. márc. 8. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik,hogy nyugodtan vizsgáltassanak ki,ha nem hiszik el,hogy nem cigizel:D amúgy milyen ügy?
2014. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnököm nő és tudod milyen az ilyen osztályfőnök nem kedveli a fiúkat csak a lányokat a lényeg az hogy udvari szünet volt és nekem volt egy kullancs a hasamba és lementem az orvosiba aztán mikor feljöttem a legjobb haverom meg egy srác ott cigiztek én meg csak megvártam őket hogy ne keljen egyedül felmennem ezt a helyet úgy képzeld el hogy 1 m széles ugy nevezzük hogy kisköz és jött az osztályfőnököm és akkor elakartak menekülni a engem meg lökdöstek hogy menyek már nem akartam visszamenni mert akkor kérdezni fogja a tanár hogy ki cigizett ot én meg nem mártok be senkit és amúgy is úgy látszott a tanárnak hogy én cigiztem és a többiekkel menekültem
2014. márc. 9. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem,hát szard le az ofőd:D amit tanácsoltam,azt mond meg anyudénak. utána hátha eliszik,ha ezt felajánlod nekik.
2014. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi^^végül nem mentünk mivel aki pesti gyerek annak eleve káros a tüdeje XD
2014. márc. 14. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!