Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy szeretőm...

Miért hiszik azt hogy szeretőm van?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolatban vagyok. Minden szép és j, teljes harmniában élünk, nincs okom panaszkodni semmire.

Viszont mostanaban alladnan azt pletykálják rlam hogy szeretőm van.

Mégpedig az egyik munkatársam. Egy helyen dolgozunk de én már azelőtt is ismertem és joban voltunk. Van egy két barátnőm, de ha igaz barátot kellene emlitenem, csak ez a ferfi johet szoba.

2 évvel fiatalabb tőlem, de szinte testveremkent szeretem. Rá bármikor számithatok és ő is énrám. Ő akkor is keres, vagy meglep valahogy ha nem keresem egy hétig.(nem mindig egyszerre dolgozunk)...

Párom nem fétékeny rá, hisz tudja hogy őt szeretem, ő a társam, a szerelmem, bár néha viccelődik hogy nemhogy igaz és van a ficko meg én koztem valami.

Sokszor osszejárunk vele.

Ha úgy jon ki egy autoval megyunk munkába.

Volt már hogy egy két barátnője miattam szakitott vele, mert hogy én fontosabb vagyok neki. Akkor én beszéltem az egyik csajjal, hogy ez tényleg csak barátság ami koztunk van és én megprbáltam távolságtartbb lenni vele, de hát egyszerűen hiányzott a társasága. Birjuk egymást mi ebben a rossz?

Ismerősok meg persze terjesztik hogy ő a szeretőm,és komolyan olyan sztorikat kitalálnak rolunk, meg olyan helyen latnak minket ahol nem is jártunk.

Nagyon orulnék ha lenne egy normális kapcsolata, hogy ne lennék állandoan a pletyka tárgya.

Hogy lehet ezt elviselni?Vagy nem foglalkozni ezzel?


2014. márc. 11. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk ha miattad hagyta ott a barátnője, NEM IS EGY az gyanús. Nem szerelmes beléd?
2014. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem kicsit lazitani kene ezen a baratsagon. Akit a baratnoi otthagynak miattad, az gyanus.

Minimalizald a talalkozasokat, ne vigyen dolgozni autoval.

Majd elulnek a pletykak.

2014. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg ez a férfi nem csak barátként gondol rád és ezt rajtad kívül mindenki más látja.

Azért mert te csak barátként gondolsz rá, ő még lehet beléd szerelmes, főleg ha már voltál is oka a szakításának.

2014. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy részedről csak barátság (meg elhiszem, hogy tetszik, hogy van egy pincsikutyád), de a részéről nem az. Ezt jó, ha tudod.

A barátságban nincs semmi rossz egészen addig, amíg az egyik felet ez nem gátolja az egészséges párkapcsolat kialakításában. De mivel nálatok ez nem így van, ha tényleg "igaz barátja" vagy, akkor megszakítod ezt a fene nagy barátságot.

Egyébként az sem vall önzetlenségre, hogy nem azért szeretnél neki normális kapcsolatot, hogy neki jó legyen, hanem azért, hogy rólad ne pletykáljanak...

2014. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan erre találták ki azt az ügyes kis szót, hogy "barátzóna" :) Nagyon jól tudod hogy többet akar tőled, te viszont csak barátként tekintesz rá.
2014. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi válaszokat!Most olvastam vissza a kérdésemet, nagyon hibásan irtam!De gyorsan le akartam irni...Bocsi!

Én nem hiszem hogy szerelmes lenne belém, hisz anno még az egyik lánnyal kapcsolatban ő kért meg hogy beszéljek vele. Én meg is tettem.

Nekem ő nem pincsikutya, amibe tudunk segitűnk egymásnak.

A másik dolog hogy szerintem ha én nem is de a párom észrevenné hogy belém van-e esve. Már probáltuk a hugommal is osszehozni, de ő meg kozben bepasizott.

Sokan nem kedvelik mert van egy flegma stilusa, amit én nagyon jol kezelek. Az én családom, a párom meg más ismerőseim is akik kozel állnak hozzánk szeretik őt, mondom szinte családtag.

2014. márc. 11. 10:56
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak ne lenne ennyi rosszakaro ember...
2014. márc. 11. 10:59
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

gondolj bele ha te ezt csak itt most elovlasod, akkor mit gondolnál?! igen azt, hogy szerelmes beléd, te meg belül pontosan tudod és élvezed, ez nem rosszindulat

te sem gondolod hogy egészséges, hogy miattad szakított vele több bnője is

2014. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon orulnék ha lenne egy normális kapcsolata,


Akkor talán ideje lenne kerek perec közölni vele, hogy barát, és ennyi, vagy semmi.

2014. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Szegény fiúnak(vagy férfinak) miattad nincs normális kapcsolata!

Tudom miről beszélsz hisz Én is hasonlóban vagyok benne és ez szószerint mérgezi a kapcsolataimat így titokban is tartom ,az a legegyszerűbb. És az meg nem segít semmit sem ha abarátnőivel beszélsz ez inkább rátesz még egy lapáttal.És be kellene látni azt is hogy férfi és nő közt barátság nincs,viszont picivel több mindig is van és lehet.A férjedet is biztos hogy zavarja,de most mit csináljon?Ha csesztet téged érte akkor tuti rá leszel dühös és nem jogosan.Veszélyes terület ez mindenki számára.

Amúgy nekem ez a "kapcsolatom" nekem annyiban különlegesebb hogy az exemről van szó.

2014. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!