Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz e hogy 34-eves...

Krisztian 34 kérdése:

Szerintetek gaz e hogy 34-evesen a szüleimel lakom együt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 07:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
48%

9-es te komolyan bemásoltad a tegnapi kommentedet? :DDD

IGEN, GÁZ! jo anya tejen élni, mi?


volt egy ismerösöm, ö is 34 évesen az anyjával élt, söt vele ment el nyaralni is ide-oda..... az anyuka már enm birta eltartani a 34 éves "kisfiát" ezért kiment Ausztriába dolgozni (értitek, az anya!!! az anya ment ki, hogy a tutyi-mutyi semmirekellö haszontalan fiát eltartsa, hát nem annak a fiatal férfinak kellett volna kimennie?? hát nem neki kéne már rég eltartani, segitenie az anyját????)

szoval kiment a mama dolgozni, a fiu hozta-vitte 2 hetente autoval (igen,a hitelre vásárolt autoval)..csak, hogy anyucival lehessen és baj ne érje a "hosszu" uton.


valoban, ez a normális, 50 évesen éljen mindenki otthon, áh, dehogy, neee, nehogy már béreljen egy kis garzont, vagy kezdjen el önálloan élni..nem, egyszerübb, ha anyuka az arca elé tolja az ételt..a barátnökkel meg megy a kis szobába..szép is a szerelem..csak már azt nem tudom, hogy kivel- Anyukával??? lehet kifogásokat keresni, miért kell otthon csücsülni a seggükön és nem belevágni a saját életünkbe..kifogás mindig lesz, mindenre! egy ...az összes 30on tuli -ökröt-, aki otthon élösködik, kilökdösném a duna partra, ott szomoritsák egymást, ne a szülöket terheljék az élhetetlenségükkel.

2014. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
48%
21-es, mivel pont ide illik miert ne. BBBB Elarulnad, hony eves vagy, es mit tudsz eddig felmutattni, a nagy onallosagban?
2014. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
41%
egyszer már leirtam...19 évesen elköltöztem, kimentem Angliába dolgozni, közbe lediplomáztam, 26 éves koromra saját lakásom és autom volt (mind hitelmentesen), éltem Ausztriában, Svájcban és Franciaországban is (jelenleg is külföldön élek). Férjhez mentem, van egy gyerekem. (Nemsokára 32 éves leszek) 20 évesen már én fizettem be a szüleimet egy-egy külföldi utra, nemhogy még ök segitettek volna nekem...
2014. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
93%

Nem.


1. Egyrészt senkinek semmi köze hozzá.

2. Ma Magyarországban átlag fizetésből, segítség nélkül biza senki nem fog házat/lakást venni magának. Max 60 éves korára, mire letelik a hitele. A kérdés csak az, érdemes-e?

2014. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
47%

Számolgattam, egy kicsit. 25 évesen végzek az egyetemmel. Ha harminc éves koromig a szüleimmel élek, akkor lazán megspórolok annyi pénzt, hogy önerőből tudok venni egy saját lakást, sőt akár egy olcsóbb családiházat is, ha van egy kis szerencsém. Gáz a szülőkkel lakni? Szerintem nem. Az a gáz amikor a tipikus pancserek ott vannak negyven évesen és nincs saját kocsijuk, mert a banké, nincs saját lakásuk, mert vagy albi, vagy szintén a banké, a saját szüleikkel nincsenek beszélő viszonyban, de amúgy egy csomó pénzt költöttek el feleslegesen törlesztésre, meg bérleti díjra.

Azt én is elítélem amikor valaki a szülein élősködik úgy, hogy önmaga semmit nem csinál, de ha valaki saját lakásra rak félre, vagy egy válás esetleg valami egyéb balszerencse miatt, vagy a szülők öreg kora és elesettsége miatt él a szüleivel, az más helyzet!


Én úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy addig a szüleimmel szeretnék élni, amíg úgy nem tudok venni egy lakást, hogy ne kelljen a lakhatásért bárkinek fizetnem.

2014. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
29%
Külföldről pedig baromi könnyű osztani az észt, úgy hogy az ember lányának, halvány lövése sincs, az itthoni körülményekről. Nem mindenki akarja elhagyni a hazáját.
2014. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
51%
A kérdezőnek nincs munkája, mert priviben írja a dolgokat, csak ide cseszik kiírni a részleteket!
2014. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
26%
vissza is lehet térni egy- egy külföldi -kiruccanás- után, nempedig otthon siránkozni, hogy 60 éves korig kell törleszteni...illetve nem a szülök nyakán élösködni..és lesni az örökséget.
2014. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, mi a normális és mi nem, én is 34 vagyk, és tudom, hogy MEGŐRÜLNÉK otthon. Úgy, hogy imádom az édesanyámat, de biztosan begolyóznék. És ők is.
2014. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
43%

Le lehet szavazni, akkor sem EGÉSZSÉGES együtt élni 34 évesen a szülőkkel!


Nem, nem intenzívre kell mennie te szörnyen suta! Mondjuk pszichológushoz, ez eszedbe sem jutott?

2014. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!