Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok ez a rendszere...

Szerintetek sok ez a rendszeres kiadás?

Figyelt kérdés

Feleségem nem dolgozik, én 250-300e ft között keresek, érdekelne hogy szerintetek sok-e vagy sem!

Laptop előfizetés, telefon előfizetés, telefon beszélgetés és internet összesen 20-22 ezer forint havonta.Csak az övé és csak ő használ mindent.

2év hűség nyilatkozat!


2014. márc. 6. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem fizetnék ki ennyit (amortizálódó használati eszközt soha nem veszek hitelre), de amúgy elég reális összegnek tűnik.

De ha sokallod, akkor ha egyébként nincs akadálya, küldd el a feleséged dolgozni.

2014. márc. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Attól függ hol...

A mi jobb netünk 2700 ft, a szüleim 7000 ft-osához képest

Náluk olcsóbban csak alig használható van...


Telefon: ha "olcsón" vett telefont azt fizetheti, rengeteg pénz..

Én nem beszélek kb semmit telefonon, pár hosszabb beszélgetés van 1 hőnapban , plusz néhány 1-2 perces hívás ( ha egy hónapban 10 telefont megejtek akkor az már nagyon sok,) és a számlám átlag 4000 inkább 5,


Mivel laptom is részletre.


Nm nemm sok ez az összeg, jövedelemtől függetlenül sem, viszont ahogy mondtá tuti nem vennék így telefont, és részletre laptopot sem.

2014. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Talán kismama? Miért nem dolgozik a feleséged?
2014. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha munkát keres telefonon/interneten nem, ha csak cseveg egész nap, akkor sok!
2014. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy átlagos internetelőfizetés manapság 6-10.000 között mozog, de ennél lehet drágább is. Ha a fennmaradó összeg a telefonszámla és a laptop törlesztője, az szerintem egyáltalán nem sok.


Iszonyatosan sóher alak lehetsz hallod-e. Gondolom neked még véletlenül sincs telefonod, laptopod se, és az internet fogalmát sem ismered. Ha-ha.

2014. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Eléggé sok, nekem nem lenne pofám ennyit kifizettetni magamra. 22 rongy telefonra meg internetre az rengeteg. 300ezer forintos fizetéssel persze nyilván kisebb probléma, de pl. ha 80ezret keresne, és abból kéne fizetni asszonyka 25rugós telefonálgatását, az azért már elég kellemetlen lenne. Amúgy tényleg, feleséged miért nem dolgozik?
2014. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!