Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok ez a rendszere...

Szerintetek sok ez a rendszeres kiadás?

Figyelt kérdés

Feleségem nem dolgozik, én 250-300e ft között keresek, érdekelne hogy szerintetek sok-e vagy sem!

Laptop előfizetés, telefon előfizetés, telefon beszélgetés és internet összesen 20-22 ezer forint havonta.Csak az övé és csak ő használ mindent.

2év hűség nyilatkozat!


2014. márc. 6. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha a laptopr
2014. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha csak a laptopra és amelyeket felsoroltál,akkor igen sok.Gondolom még más igényei is vannak.
2014. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Csak akkor sok, ha sajnálod tőle ezt a pénzt.
2014. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha mindent hitelre vett, akkor ez az összeg nem sok. Az már más kérdés, hogy én nem vásárolnék hitelből.
2014. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem kevés, de ez csak az én véleményem, mert én mindig inkább készpénzre vettem telefont , laptopot, úgy hogy gyűjtöttem rá.

Így részletre nem mertem soha beleugrani.

2014. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Hármassal értek egyet.

Külön külön nem sok és gondolom egyben sem ha vállaltad a fizetését, teljesen reális árak, sokan kifizetnek még ennyit.

Bár azt nem értem minek kell az internet ha nem dolgozik. (gondolom mobilnet ha már ide, külön listáztad)

2014. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Ja most nem épp az internetet használod, sose telefonálsz, a laptot sosincs a kezedben....
2014. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Menjél egy Éjszakai Bárba. Hívjál meg egy csajt egy koktélra,menj el vele szobára és a végén menj a pulthoz és kérd a számlát. Miután kifizetted menjél haza és gondólkozzál el azon,hogy a kérdésen mit itt feltettél.

Szerintem,ráfogsz jönni,hogy keveset keresel és arra is ,hogy a 20-22 ezer forint az sok-e vagy kevés kiadásnak havonta.

2014. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tunik soknak
2014. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Telefon, internet, tv (upc) szinte csak én használom, mivel sokat vagyok egyedül vagy ha itthon is van a ferjem a telojarol netezik tvt pedig ritkàn néz, havonta fizetünk 12 ezret ugy hogy nem hiteles a teló és a laptop sem, és sajnos csak ö dolgozik,(kismama vagyok) még sem gondoljuk soknak!!!
2014. márc. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!