Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám utál engem! De miért?

Apukám utál engem! De miért?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy semmi rosszat nem csinálok, maximum olyat, hogy 4-es dogát írtam. De apám úgy érzem, azért él hogy lelkileg romboljon! Leköcsögöz, azt mondja, hogy semmi jövőm nem lesz, meg hogy ostoba, hígagyú dög vagyok... :-( annyira rossz érzés a saját apám szájából ilyeneket hallani...

2014. márc. 4. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Apád egy hülye,próbálj ne adni a véleményére.
2014. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ne foglalkozz velem.Nekem nevelő apám szidott mindenért,ha 4est kaptam,miért csak 4est,ha 3ast biztos nem tanultál,ha 1est,haza se mertem menni,mert sokat vert.Teljesen tönkretette a gyerekkorom,szerencsére anyukám 10+ éves koromban otthagyta.


Az hogy leköcsögöz,nem szülőhöz méltó.


25/L

2014. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
*ne foglalkozz vele.
2014. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
apám dettó ugyan ez..nagyon jól tanultam.csak mindig mondogatta hogy nem lesz jövőm stb..hát nem is lett.17 évesen elköltöztem,3 éves kapcsolatba terhes lettem(megtartottuk).se iskolám,se munkám nem volt..de megmondtam hogy jön még kutyára kamion.ott okoztam neki a legnagyobb fájdalmat ahol tudtam(nem láthatja a gyerekem)azóta rendbe jött az életem.apám meg alkoholista lett és lett egy eltartott szintén alkesz nője.ne foglalkozz vele..
2014. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy foglalkozzon veled, segítsen a tanulásban, hiszen ő biztosan színjeles volt mindig mindenben.
2014. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom az ő apja is így beszélt vele. Nem tud mást továbbadni, mint amit kapott. Még úgy sem tesz különbséget az agya, hogy nincs is rá oka. Elmehetne egy családállításra. :)
2014. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Borik József válasza:
Szia sajnos rengeteg családban elő forduló probláma ez. Egyik oka lehet az ,hogy saját kudarcait hibáit ami érte gyermek koráttol kezdeve egészen ... felnött koráig akár mostanáig nem birja elismerni szembe nézni velük és igy a ki alakult kudarcait másra vettiti ki. igy könyeb háritani feloldani mást hibáztatni és ez által önmagában csökenti a kudarc vereség érzetét de amit mond igazából az saját maga életéről szól és azt vetti ki a gyerekeire gyerekére vagy akár a közvetlen környezetérei is . Nem szabad elfogadnon amit mondanak ezeket a negativ romboló beszédeket az életedre . értékes ember vagy fontos ember vagy . sok élet ment tönkre igy szavak pusztitó ereje miatt ha segitségre van szükséged érdemmes lenne hit gyülekezetbe le menni személyesen . Tudod amit ki mondanak a szülök legyen negativ vagy pozitiv mind ki hatással van ez életunkre szavak terermtő ereje ne hagyd ne fogad el amit mondanak és kérj segitséget
2014. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, az az igazság, hogy a szülei folyton veszekedtek, stb., stb....
2014. márc. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!