Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 29 éves nő és egy 22 éves...

Egy 29 éves nő és egy 22 éves fiú között kialakulhat komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 09:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is van, ahol a nő idősebb. Egyik ismerősöm 23 éves, a párja 35 éves nő, ráadásul középiskolában az angol tanára volt a nő, érettségi után jöttek össze, tehát 5 éve együtt vannak, és jól megvannak. A másik a barátnőm, aki szintén 24 éves, 1 hónapja jött össze egy 18 éves sráccal, elmondása szerint jól megvannak. Viszont ismerek olyat is, h a nő 40 éves, 25 éves volt amikor összejött az akkor 19 éves párjával, van egy 10 éves kislányuk, és a pasi lelépett egyik napról a másikra és egy 22 éves csajhoz költözött. (15 év együttélés után.) Tehát ha a 2 fél jól kijön, azonos az érdeklődésük, azonos az életcéljuk, és azonos a személyiségük akkor nincs probléma. Lehet egy 22 éves is elég érett, komoly, még ha a hasonló korabeli fiatalok nem olyanok, és lehet egy 29-30 éves nő is laza, fiatalos, bulis.
2014. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem sok esélyt látok rá. Én is 29 vagyok, nem kezdenék 22 évessel. Az exem 24, még ez a korkülönbség is sok volt. Külsőleg nem látszott h én vagyok az idősebb, de nagyon sok probléma volt ebből.
2014. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hatos és Nyolcas! Az ötödik válaszoló szerintem nem rossz matekból, csak 28 helyett véletlenül 18at gépelt be. Úgy mindjárt helyes a képlet. Nem kell rögtön leoltani mindenkit. Olvassatok és figyeljétek kicsit a szövegkörnyezetet is!
2015. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!