Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járkál folyton a szobámb...

Miért járkál folyton a szobámban az anyám? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem lehet magánéletem mert folyton bejön a szobámba, nem lehetek egyedül, mindig valami indokkal bejön, ha meg bezárom a szobámat akkor meg veszekedés van belőle hogy az ő házukban ne zárjak be semmit.
2009. dec. 12. 17:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőt azért felvihetsz ;)
2009. dec. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az még cikibb ha aktus közben ránk nyit:D
2009. dec. 13. 00:16
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legdrasztikusabb, de legsokkolóbb dolog, ha azon a bizonyos "dolgon" kap rajta. Semmit nem mondhat, mert azért valljuk be, te sem szeplőtlenül fogantál, jobb esetben édesapád zavarta be a macit a málnásba, és talán nem is kérdés, hogy ha jól működik a házasság, akkor a mai napig is folyik az a bizonyos "medve kergetés".


Egyke vagy? Mert lehet azért telepszik rád annyira, mert tudja, nemsokára kiröppensz a családi fészekből, aztán azt a kis időt szeretné még veled tölteni.


Tény és való, ciki mindenképp, hát akkor vagy "lopva" csinálod, vagy bezárod az ajtót, habár attól is "lankad a katona", ha kopogással megzavarnak.

Hajjaj, én aztán tudnék mesélni... :D

2009. dec. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Egyke vagyok:)
2009. dec. 13. 02:20
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de nem polírozással fogant. Azellen viszont nem lehet kifogása, ha viszel magaddal még egy embert:P
2009. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!