Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok! Jól kijöttök a...

Anyósok! Jól kijöttök a menyetekkel?

Figyelt kérdés
Nekem nem mindig könnyű... Nektek milyenek a tapasztalataitok?
2009. dec. 11. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiam boldog vele,nem tudok mit tenni.A gyerekem boldogsága a legfontosabb,próbálok alkalmazkodni a helyzethez.Nyilván bennem is megfordult már,hogy a gyerekem jobbat érdemel,de mivel az én gyerekem ,vele szemben elfogultabb vagyok mint a menyemmel.Talán ezzel a menyem szülei is így vannak,csak ők a fiamban találják a hibát.
2009. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem könnyű feladat mert azt hisszük mi tökéletesen neveltük a gyerekünket és mindenért más lehet hibás.A menyemet nem szeretni kell,hanem tisztelni azért mert boldoggá teszi a fiamat,és világra hozza az unokáimat!!!!Innentől kezdve pedig minden "bűne" bocsánatos.
2009. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kritikusan nézni a menyet. Ez a legtöbbször elkövetett hiba az anyósoknál. Szerintetek mikor ti fiatalok voltatok akkor tökéletesek voltatok a ti anyósotoknak??? Biztos, hogy nem! És honnan tudjátok, hogy a ti fiatok hogyan viselkedik a kapcsolatban? Ne zargassátok a gyerekeitek és a párjukat! Még a végén magatokra haragitjátok őket!


Ez a kommentem az anyósoknak szólt.

2009. dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyet érteni tudok az előttem írókkal,de látom te nem,mert nem reagálsz semmit.

Mi a baj a menyeddel?Nem hagyja,hogy irányítgasd,hogy bele avatkozz az életükbe a dolgaikba?Vagy mégis mi?Nem boldog a fiad vele?Nem látja el a családját megfelelően,vagy mi a gondod vele?Végül is teljesen mindegy,mert a fiad dolga elintézni.Te ne avatkozz bele az életükbe ha jót akarsz!!Tanácsot is csak akkor adj,ha kifejezetten kérik tőled!!!

2009. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak fele ilyen megértő és elfogadó lenne az anyós jelöltem mint ti... de jó lenne!
2009. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

bár az anyósokat kérdezték, engedjetek meg egy hozzászólást: az én anyósom azt mondta: "mindig azt gondoltam,senki nem lesz elég jó a fiamnak...tévedtem"!!!

Na ez asszem, a legnagyobb dícséret egy anyóstól!

Amúgy meg, hozzáállás kérdése: az a véleményem, hogy ebben az anyós-meny viszonyban, az anyós hozzáállása a döntő, mert lehetsz te bármennyire jó, ha egy rosszindulatú, féltékeny anyóssal állsz szemben!!!

2009. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósomnak van egy lánya is és senki más nő nemű lényt nem fogad el. Hiába nyújtom a maximumot. Még ha tényleg jót főzök is vagy tényleg szép ajándékot veszek neki akkor is azt mondja, hogy gagyi meg nem jó....
2009. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is meny vagyok, nem anyós. De bővebben fejtsd ki légyszíves, hogy mitől nehéz kijönni a menyeddel? Alapvetően az szokott a gond lenni, hogy kéretlen tanácsok formájában próbáljátok meg irányítani a fiatalokat, amit a fiatok teljesen másképp reagál le, mint a menyetek, de ezen nincs csodálkoznivaló. Tisztelet a kivételnek, mert vannak jó anyósok is, ugyanakkor rossz menyek is. Ezért kérlek, hogy fejtsd ki bővebben, miben van nálatok a gond! Köszönöm!
2009. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, szóval:

őszintén szólva nem vagyok anyós. De néha nehezen fogadom el anyósomat. Pedig ez így nem jó. És szerettem volna meghallgatni az anyósok véleményét, hogy legalább lássam, vajon tényleg csak mindig mi vagyunk elégedetlenek az anyósunkkal, vagy lehet, hogy ők is velünk. Vagy az is lehet, hogy az anyósok elégedettek, csak mi fújjuk fel a dolgokat?.....

Nem tudom...

De azt látom, hogy ez a kérdésem jobban megfogta a menyeket.

2009. dec. 14. 15:42
 10/10 A kérdező kommentje:
...ja, és kérlek, ne haragudjatok, hogy volt ebben egy kis átverés, és az anyósok nevében kérdeztem.
2009. dec. 14. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!