Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól kijöttök párotok családjával?

Jól kijöttök párotok családjával?

Figyelt kérdés
anyóssal,apóssal,sógorral,sógornővel,ángyotokkal..
2009. szept. 29. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Majdnem jobban mint a sajátommal. Anyummal, bátyámékkal tök jó a kapcsolatom, de a távolabbi rokonokkal - nagynéni, unokatesók - nem túl közeli a kapcsolatom. Párom rokonai sokkal közvetlenebbek, "normálisabbak".
2009. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére nagyon jól:)
2009. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig kijöttem anyosommal amig nem vett el a fia.na de azota,mást nem hallok.NEM AKAROK BELESZOLNI DE....És nekem égnek áll a hajam.Nincs olyan tettem amit ne vonna kétségbe.Szoval igen én is imádom,hát hogyne:(
2009. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem. Egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Nem mondom, hogy csak az ő hibájuk. Hibáztam én is, és rengeteget a férjem. Szerintem az ő hibája, hogy ennyire eldurvult a viszony. A konfliktusokat mindig ő akarta rendezni, ami azt jelentette, hogy nem csinált semmit, épp azon az oldalon bólogatott, ahol volt. Ha hagyta volna, hogy mi beszéljük át a dolgokat, nem sumákol, kavar, talán nem ez lenne a helyzet. Nem mondom, hogy akkor felhőtlen lenne a viszony, de biztos tudnánk magunkon erőt venni, és egy-egy délutánt kultúráltan eltölteni. Erre most már semmi esély, 8 éve nem beszélünk, nem is köszönünk egymásnak, ha összefutunk az utcán. Mostanra a férjem se tartja velük a kapcsolatot.
2009. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
apósokat gyűlölöm, a párom is... a többieket szeretem :)
2009. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A második pároméval már egész jól. Úgy látszik ezt is lehet tanulni, a gyakorlás biztosan segít. :D
2009. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 évig voltunk együtt párommal, de a szüleivel sosem beszéltem... de így legalább gond sem volt velük.
2009. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
anyosommal nem, o utal es mindennek lehord, de csak miota megszuletett a kisfiam, szerinte szar anya vagyok, mas mindenkivel jol megvagyok
2009. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én jól elvagyok velük. Párom egyke, ráadásul falun él. Ha a falu környékén járok, valamilyen ügyet intézni, biztos hogy két óra múlva már valaki riasztja a párom, hogy "mit keresek ott?!"... Az anyukájával nagyon jól elvagyunk, jókat lehet vele beszélgetni, apukájával csak néha találkozok futólag, de párom szerint büszke, hogy ilyen lányt sikerült összeszednie :)
2009. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak anyósom van, illetve egy nagyi, aki kicsit érdekes, de nem rosszindulatú egyik sem :)

nem sokat találkozom velük, pedig pesten lakunk mindannyian.

de így legalább nem lesz ok a konflitusra :)

2009. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!