Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szöveget gravíroztatnát...

Milyen szöveget gravíroztatnátok valamibe, amit karácsonyra adtok az apukátoknak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2009 Karácsony


és a neved

2009. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
szia...én most is éppen a gravírozás mellől jöttem el..én éppen borosüvegeket csinálok karácsonyi feliratokkal + figurával...vagy pedig arcképekkel sima üveglapot ..és a legjobb az üvegbögre amire az ajándékozott nevét írom rá és vmi olyan figurát gravírozok mellé amit szeret..pl egyik bnőm szereti a playboyt a másik meg a twilight-ot úgyh neki rágravíroztam a 2 főszereplő arcképét:D
2009. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát tudod az nekem attól függ....

én 38 éves vagyok és nehezen találom a szavakat...

talán...mivel lány gyermeke vagyok....apusnak...vagy apámnak...vagy...szeretlek...csak ugy simán...

vagy együtt anyukámmal..egy szép régi képet...valahogy erre

a témára rá kell érezned...az akkor szép..

Gondolj apudra és arra amit iránta érzel...sokkal könyebb lessz elmondanod...

2009. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi eddig!

Az milyen ötlet, hogy az egyik oldalára: Boldog Karácsonyt, másikra meg amit aze lső írt, hogy 2009, és a nevem.

2009. dec. 11. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

(Lukács 2:1)

Ez a Karácsony lényege, Jézus Krisztus születéséről szóló örömhír.

2009. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami rá jellemző frappáns rövid idézet kéne. ebből találsz egy csomót a neten. A boldog karácsonyt hááát... az túl snassz.... Ha már gravíroztatsz - mert ez jó ötlet - akkor tedd egyedivé, személyessé!
2009. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sztem nem a te neved kéne...hanem az ajándékozott neve: ebben az esetben az apukádé!
2010. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!