Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terrorizal a párom?

Terrorizal a párom?

Figyelt kérdés

Az élettársammal 6eve vagyunk együtt két közös gyermekünk van..valoban féltékeny tipus de amit müvel màr sok.

Nagy zürök voltak kettönk között kb 3 honapig tartott a probĺémàs idöszak menekültem töle de a ket gyermek miatt ugy döntöttem ujra megprobàlhatjuk.

Elkövedtem azt a hibàt hogy megcsaltam öt mert sose mehedtem sehova senkivel nem beszelhettem és ez annyira megviselt hogy bosszubol lefeküdtem màssal..most megint kezdi kutat a telefonomba csak akkor nyugitt ha othon ülök ha kiteszem a làbam akkor nyanusit stb. Mindig ezt csinalta velem ezert is mentem el de ez mi lenne terrorizàlàs? Màr már magaalà rendel nagyon durvul a helyzet..segitsetek


2014. febr. 25. 19:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Màr probàltam lépni de a vége az lett hogy én mehedtem de a gyerekek nem...ez megrázo volt igy végül visszamentem.

Pedig tisztàba voltam a dologgal hogy ezek után csak rosszabb lesz.

Birtokba vedte a gyerekeket és nem engedte làtni öket.

Amiota ugymond kibékültünk azota ithon ül és nem dolgozik innen onna n szerez pénzt hogy élni tudjunk....

Az a érzésem direkt figyel engem hogy nehogy valakivel is talàlkozzak..

Még az is zavarta hogy a védőnő beszélni akart velem hogy mi a helyzet velünk hogy mégis miért mentem el...

Nagyon bepöccent nem tudom hogy legyen

2014. febr. 26. 12:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Anyaotthon?
2014. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az anyaothonok nagyrésze vàro listàs. Nehéz bekerülni.

Tegnap kérdeztem miért nem fogad el munkàt mire a vàlasza az volt hogy tart hogy megcsalom öt.

Ràadàsul elfgyott a fogamzàsgàtlom de ö felelötlenül szexet akar mondván, legalàbb nagycsalàdosok leszünk.

Ez beteg szerintem.

Sokszor bànt szavakkal nyanusit stb...utána elvàrja hogy mintha mise történt volna àgyba bujjak vele...undorit..

Csak meg nemm jött el az idö hogy lépjek

2014. febr. 28. 05:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezek után szerinted nem jött el az idő??? De igen is eljött. Én fel is jelenteném a francba. A családod nem segít?
2014. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Már egyszer feljelentettem de visszAvontam.nagyon félek töle.

Tegnap a telefonomba turkalt ma màr nem tud abba belekötni igyhàt talàl màst. Most elment de rendesen izgatott vagyok hogy mivel jön haza és mit talàl ki.

Olvastam cikkeket a lelki terrorol és hàt szomoruan ràdöbentem hogy sajnos a pàrom igen jól üzi ezt velem.

Eddig nem ismertem fel a problémàt de pedig ha belegondolok ez sose volt màsként...

2014. márc. 1. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!