Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terrorizal a párom?

Terrorizal a párom?

Figyelt kérdés

Az élettársammal 6eve vagyunk együtt két közös gyermekünk van..valoban féltékeny tipus de amit müvel màr sok.

Nagy zürök voltak kettönk között kb 3 honapig tartott a probĺémàs idöszak menekültem töle de a ket gyermek miatt ugy döntöttem ujra megprobàlhatjuk.

Elkövedtem azt a hibàt hogy megcsaltam öt mert sose mehedtem sehova senkivel nem beszelhettem és ez annyira megviselt hogy bosszubol lefeküdtem màssal..most megint kezdi kutat a telefonomba csak akkor nyugitt ha othon ülök ha kiteszem a làbam akkor nyanusit stb. Mindig ezt csinalta velem ezert is mentem el de ez mi lenne terrorizàlàs? Màr már magaalà rendel nagyon durvul a helyzet..segitsetek


2014. febr. 25. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom a két gyereket.. ezt látják, nekik is ilyen életük lesz. :(
2014. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ezek durva dolgok amiket leírsz, de nem nevezném terrorizálásnak. Ha megcsaltad ne csodálkozz, hogy így viselkedik. Nekem nagyon rossz kapcsolatom volt a férjemmel..történtek csúnya dolgok közöttünk, de soha nem csaltam volna meg még akkor sem! Ez olyan elvi kérdés. Szerintem hagyd el ha nem tudod vele megbeszélni, nem fog változni a helyzet, legalábbis nagyon kicsi az esély rá.
2014. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha megcsaltad, akkor miért csodálkozol rajta, hogy nem birja feldolgozni.Biztosan a gyerekeiteket nézi, azért nem zavart el.A bizalom,ha megcsappan és féltéknnyé válnak az emberek,annak okának kell lennie!
2014. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
2014. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mikor nem csaltam meg akkor is ez volt. Arra is engedelyt kelett kérne ha megakartam inni egy pohar bort mert az is zavarta ha egy picit elengedtem magam.

Hiba volt tudom de mennél jobban csinàlja annàl jobban tol màsnak a karjàba.. iďövel én ilyen vagyok de szeretem mit tehetnék?

2014. febr. 25. 19:46
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

De nem értitek. Nem azért ilyen féltékeny a párja, mert megcsalta és most bizalmatlan lett. Hanem mindig ilyen betegesen féltékeny volt és ezt már nem bírta tovább a kérdező.

Nekem is volt ilyen párom, néha egy időre jobb lett, de utána mindig jöttek a balhék. Még a barátnőimmel sem találkozhattam, férfi ismerőseim meg nem is lehettek. Még arra is féltékeny volt, ha a szüleimmel találkoztam. Csak az volt jó neki, ha otthon ülök egyedül.

Sajnálom, tudom milyen rossz ez :(

Azt szokták mondani, ha már több a rossz, mint a jó, akkor lépni kell. És neked ott vannak a gyerekek is, azt kell nézni, hogy nekik mi a legjobb.

2014. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez annyira zavar, akkor hagyd el. Nem tudok jobbat, kutyából nem lesz szalonna. Lehetőleg minél messzebb költözz, mert az ilyen barmok szeretnek még beleugatni a másik életébe. Csak azt nem értem, ha mindig is ilyen volt, akkor miért szültél neki 2 gyereket???
2014. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hagyd ott. Szerintem fogd a két gyereket és menj el. Ez nem normális dolog.
2014. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeknek miért is szolgálja az érdekét, ha vele maradsz?
2014. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pasival álom lehet együtt élni.Igen,szerintem terrorizál.Nem tudom az ilyen férjek miért gondolják,h teljesen az uralmuk alá hajthatják a feleségüket?Mire fel parancsolgatnak?Az biztos,h a gyerekeknek nem érdeke,h együtt maradjatok.Ráadásul ez beteg dolog,ami komolyan elfajulhat.Hagyd ott míg nem késő!Gondolom te se akarsz így élni életed végéig,h reszketni kell,ha valakivel szóba állsz,h mit kapsz majd ezért otthon!
2014. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!