Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ganesag ilyet kerni a szuleimtol?

Ganesag ilyet kerni a szuleimtol?

Figyelt kérdés

Lesz egy rendezveny. Teljesen mindegy mi az. Nem ez a lenyeg. 40.000 Ft a reszveteli dij. Igen,sok penzrol van szo. 16 eves leszek. Mar 3 eve erre varok,hogy vegre reszt vehessek egy ilyenen. Sajnos csak 24.000 Ft-om van, ganesag,ha megkerem a szuleimet,hogy 16.000 Ft-tal tamogassanak?! Nem vagyunk se szegenyek,sem gazdagok. 100%,hogy visszafizetnem nekik a penzt,mivel majusban kapok valamennyi penzt bermalasomra, nyaron pedig munkat szeretnek vallalni. Nyar kozepeig biztos visszafizetnem nekik. Szerintetek hulyeseg ilyet kerni toluk? Nagyon fontos nekem ez a rendezveny. Segitsetek!

(tudom,rossz kategoriaba irtam)


2014. febr. 24. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%

mkor lesz a koncert?

meddig kell megvenni a jegyet?


esetleg lebeszélheted velük hogy az összegért cserébe x házi munkát te végzel otthon pluszba, és ha rendesen csnálod akkor adják oda előlegbe a pénzt. Ha akár egy nap s elsumákolod a munkádat akkor pedig ne adják oda a hiányzó összeget.

2014. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg. Mond el mire kell a pénz, és hogy x összeget már összegyűjtöttél rá.
2014. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon köszönöm a segítséget! #7-es, koncertről van szó. Azért ilyen drága, mert VIP jegy. Dél-Koreából való a banda. A VIP itt annyit takar,hogy korábban bemehetünk, 2 próbadalt meghallgathatunk, személyes találkozás kedvenceinkkel(kézfogás..)elvileg. Igen, aki nem volt oda-meg vissza valaki(k)ért ennyire, az nem tudhatja milyen fontos ez nekem. 2011 óta erre vártam. Megpróbálok kitalálni nagyon nyomós, felnőttes érveket. Az alvást és utazást saját pénzemből oldanám meg, mert addigra(ápr.közepén lesz) eladom néhány holmimat,amikre nincs szükségem.

#11-es, a koncert ápr. közepe fele van. Jegyeket holnaptól(!!) lehet venni. Ha tényleg szeretném azt a VIP-t,akkor minél korábban meg kell rendelnem. És itt megint jön elő a probléma, mert kártyáról kell átutalni. Ha anyuék belemennének, levennék azt a negyvenvalamennyit a kártyáról, én kifizetném nekik kp-ben a 16ot, majd nyár közepéig a maradékot. De jó lenne, ha összejönne. Köszönöm a segítséget. Mentek a zöld mancsok.

2014. febr. 25. 13:24
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ird meg hogy kisegitenek-e :)
2014. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Rendben!:-)
2014. febr. 25. 14:45
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szólj minél előbb nekik, mert az én anyukám pl azt utálta a legjobban mikor az utolsó pillanatban kértem valamit.

És arról se feledkezz meg, hogy van e valaki ismerős, aki megy veled, mert nem biztos hogy egyedül elengednek!

2014. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A V.I.P jegyeket elkapkodtak elolem, az alacsonyabb arkategorias jegyem meglesz hetvegen,es ez mar biztos!!:-) A lenyeg,hogy ott leszek a koncerten,nagyon koszonom Nektek a segitseget!:)))
2014. febr. 27. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!