Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ganesag ilyet kerni a szuleimtol?

Ganesag ilyet kerni a szuleimtol?

Figyelt kérdés

Lesz egy rendezveny. Teljesen mindegy mi az. Nem ez a lenyeg. 40.000 Ft a reszveteli dij. Igen,sok penzrol van szo. 16 eves leszek. Mar 3 eve erre varok,hogy vegre reszt vehessek egy ilyenen. Sajnos csak 24.000 Ft-om van, ganesag,ha megkerem a szuleimet,hogy 16.000 Ft-tal tamogassanak?! Nem vagyunk se szegenyek,sem gazdagok. 100%,hogy visszafizetnem nekik a penzt,mivel majusban kapok valamennyi penzt bermalasomra, nyaron pedig munkat szeretnek vallalni. Nyar kozepeig biztos visszafizetnem nekik. Szerintetek hulyeseg ilyet kerni toluk? Nagyon fontos nekem ez a rendezveny. Segitsetek!

(tudom,rossz kategoriaba irtam)


2014. febr. 24. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Elégé főleg, hogy ruha, cipő, táska, frizura is kell egy ilyen rendezvényre és gondolom azt is ők állnák.
2014. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Ugy mondd nekik, hogy kolcson szeretnel kerni toluk 16.000 ft-ot es x idore visszafizeted. Ha kolcsont kersz es nem csak ugy kered, akkor lehet konnyebben adnak.
2014. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem,igazabol ami meg plusz lenne az az utazas (kb. 1400 oda 1400 vissza)

Ruha,cipo stb az semmi plusz kiadas. Mind megvannak

2014. febr. 24. 23:10
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyebkent nem mindegy, hogy milyen rendezvenyrol van szo.
2014. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez a rendezveny egy koncert. Igen,nagyon draga. Kerlek kimeljetek a ''hulyeseg egy koncertert kiadni ennyit...'' stb megjegyzesektol. Anyuek tudjak,hogy mennyire fontos ez az egesz nekem,teljesen tamogatjak, csak meg nem szoltam nekik az arrol. Ma derult ki. Es ha osszejonne,elmennek,aztan ugy jonnek vissza,hogy nem erte meg ennyit ''kidobni'' erte,akkor legalabb tanulnek belole,es SOHA nem koltenek ennyit egy jegyre.
2014. febr. 24. 23:16
 6/17 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi rossz, méginkább figyelj rá, hogy elégedettek legyenek veled és lássák, hogy megérdemled, de szerintem benne lesznek :) szabad tudni milyen koncert? csak kíváncsi vagyok kiért vagy ennyire oda :))
2014. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ganéság egyáltalán... Gondolom a szüleid is tudják, hogy ez a dolog ilyen fontos neked. Kérdezd meg őket, baj nem lehet belőle. Főleg ha vissza is akarod fizetni.


Amúgy csak kíváncsiságból: fesztiválról van szó vagy egy koncertről? A legdrágább koncert amin voltam a Metallica volt pár éve, 14 körül volt a jegy, van amire 40? Tényleg nem kötözködni akarok csak érdekel.

2014. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom VIP jegyről van szó, ezért ennyi.:)

Különben nem ganéság szerintem, teljesen rendben van.

2014. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezed erről a szüleidet, azzal ártani biztosan nem fogsz :)

Ha kis szabadabb szelleműek, meg elmagyarázod esetleg, hogy miért fontos ez neked, akkor van rá esély, hogy megértsék, hogy ez egy nagyon meghatározó élmény lehet számodra. :)

Ha esetleg nem tetszik nekik az ötlet, higgadtan kezeld, győzködd még egy kicsit őket, de ne nyafogj, vagy sértődj meg rájuk, mert azért megérthető, ha nem segítenek ki.

2014. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Ha rávernél 24eFt-ot a sajátodból, akkor nyilván fontos. Szüleiddel állapodj meg, hogy TÉNYLEG visszafizeted.


Az az egy kérdés van, hogy nem korhatáros-e a dolog illetve, hogy hogyan utazol, hol alszol stb.

2014. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!