Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Korai lenne meg kulon koltozni...

Korai lenne meg kulon koltozni a szuleimtol?

Figyelt kérdés
Most vegeztem el az iskolat, viszont a tovabb tanulast mellozom, es ugy gondoltam beallok dolgozni ami mellet elvegeznek meg egy szak kepesitest. Ugy tervezem az eletem, hogy elkoltozok egy masik orszagba de elobb hozza kellene szoknom. A kerdes az, hogy jo otlet lenne az ha a szulovarosomba kulon koltoznek a szuleimtol, hogy megszokjam az onallo eletet, vagy hulyeseg? 18/f
2013. máj. 28. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki finanszírozná a külön lakás(albérlet)rezsijét valamint

a napi megélhetésed költségeit.Mivel munkahely és önálló

kereset az még odébb van.

(persze ha anyagilag úgy álltok akkor más)

2013. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, de a munka mellett tanulni nem olyan könnyű ám, mint ahogy elképzeled.
2013. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyenkor vagy a legjobb korban, a főiskola is egy elköltözéssel ér fel, a dolgozás mellett tanulni és külön élni az is megoldható, ha van pénzed vagy támogatnak a szüleid. Veszteni ezen úgysem lehet mert van ahova haza menj!
2013. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!