Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomal mar 2 eve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomal mar 2 eve vagyunk egyut, es vagyom ara hogy egyut alugyunk, de a szuleimtol nem merem megkerdeni. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
én 15 éves vagyok és több mint 1 éve vagyok együtt a párommal, és kimondhatatlanul vágyom arra h együtt aludhassunk, de nem merném megkérdezni a szüleim, mert tudom hogy nem engednék. én a te szüleidet nem ismerem attól ios függ háyn éves vagy és hogy milyen kapcsolatban vagy velük! ha tudsz rendesen ebszélgetni velük akkor biztosan megfogják engedni! és szerintem 1 próbát megér midnen! legrosszabb esetben annyit mondanak h nem! legalább megtudtad! sok sikert! és csk bátran
2008. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elötted válaszolóval. Esetleg vezesd fel, úgyhogy lesz valami koncert, vagy buli, és, hogy ne kelljen későn hazamenned nála aludnál. Pedálozhatsz az osztálytársaiddal, bnőiddel, hogy nekik is megengedik. Mi annak idején félév után úgy aludtunk együtt elöször, hogy náluk szilvesztereztem. Ha nagyon szigorúak a szüleid, normális, hogy félsz megkérdezni, de bizti vannak, olyan pillanataik, amikor lehet puhitani őket. Ha nagyon félsz tőlük, kérd meg a barátodat, hogy közösen beszéljétek meg velük, mi is igy csináltuk annak idején, nagy nehezen belementek.
2008. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a szülőknek mindent tudni!!!
2008. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jövőhónapban leszek 16, 2éve van párkacsolatom és én már a 2hónap után a barátomnál aludtam...Végülis csak azért mert Szilveszter volt és ők közelebb laknak a buli helyszínéhez...De megengedték, mondhatták volna azt is, h nem aludhatok ott, menjek haza.


De amíg nem kérdezed meg addig nem is fogod tudni...Lehet, h már rég elengednének, azért 2év már vmi!Szerintem kérdezd meg=)(de majd szólj, h mi volt a válasz)

2008. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is hasonlo problemam volt es epp az elobb kerdeztem ra,hááát mit ne mondjak ugy elkudltek h kopni nyelni nem tudtam,remelem neked nagyobb sikered lesz es nem oan konzervativak mint a enyemek
2009. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!