Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem mehetne Angliába 2...

Férjem mehetne Angliába 2 hónapra. Nem tudom elengedjem e? (Bővebben benn)

Figyelt kérdés

Férjem kapott egy jó lehetőséget, 2 hónapra elmehetne Angliába, és nagyon sok fizetést kapna érte. Mi nem állunk jól anyagilag, rakat hitel, stb..Szóval kihúzna az az összeg a pácból. De SOS jövő héten kéne indulnia, szóval a karácsonyt sem töltené itthon. :(

Annyira hosszú ez a 2 hónap! A házasságunk kibírná, nincs szó féltékenységről, stb. Nagyon szeretjük egymást, max 1 éjt töltöttünk eddig külön.

Ti voltatok már hasonló helyzetben? Hogyan döntöttetek?


2009. dec. 11. 10:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el, ha szeretitek egymást akkor nemlesz semmi a házassággal, majd minden nap beszéltek és írtok egymásnak.És még talán még közelebb kerültök egymásnak azzal, hogy hiányoztok egymásnak.Persze a bizalom fontos,mert ha az egyik ingadozik érzelmileg akkor ott már gáz van.De egy értelmes ember úgy áll a dolgokhoz,hogy szeretem a másikat,hiányzik,de 2 hónap és már újra együtt is lesztek.Ha meg tartjátok a kapcsolatot,akkor nem fog kihűlni semmi.
2009. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Az én párom is kiment Angliába pár évvel ezelőtt,és én sem töltöttem vele az ünnepeket.(pedig amióta együtt vagyunk 1 napot nem töltöttünk külön)Én 8 hónapig nem láttam a pátomat,csak telefonon tudtunk kommunikálni.Hidd el az első 2 hét a legnehezebb az ember párja nélkül.Utána elviseled,mert lefoglalod magad,és nem gondolsz arra,hogy mennyire hiányzik..2 hónap nem olyan sok,nem beszélve arról,hogy jól is jönne egy kis pénznektek..Engedd el..Nem a világ végére megy...
2009. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Az én férjem évekig dolgozott külföldön a világ másik végén és 6 hónapokat volt kint,aztán egyet itthon. Én sajnos nem mehettem ki vele. Azt mondom,hogy 2 hónap semmi,és a mai világban kell áldozatokat hozni a boldogulásért. Mi is rendesen megszenvedtünk azért,hogy most egész nyugodt életünk lehessen és hidd el megéri. Gondolj csak bele,hogy az anyagi gondok mennyire meg tudják mérgezni a kapcsolatot. Engedd csak ki,pikk-pakk eltellik az a 2 hónap!!!
2009. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan elengedheted,a házzaságotok kibirja,a pénz meg nagyon kéne...,ez miért kérdés?
2009. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Az én férjem volt, hogy másfél évet volt távol egyfolytában a munkája miatt (katona). Egyszer láttam pár napra közben. Kétszer is volt már ilyen, vannak gyerekek és kibírtuk. 2 hónap elrepül, ha el vagytok foglalva. Én mindenképp belevágnék, ha tényleg biztos munka, nem csak valami jól hangzó trükk.
2009. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Én 3 hétre engedtem ki a férjemet dolgozni, megbíztam benne, alig vártam h hazajöjjön. De 3 hét után már nem egyedül jött haza, hozta a másik csajt, kirakott a lakásból(övé volt, én költöztem hozzá, 1 éve éltünk itt), és azóta vele él. Ennek 2 éve. Amúgy 4 évig voltunk együtt. Nekem ez tette tönkre az egészet.
2009. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menjen. A Karacsony elrepul es hidd el utanna banni fogjatok az egeszet, hogy nem eltetek a lehetoseggel. Hidd el neki sokkal nehezebb lesz. Igaz, hogy nelkule telnek az unnepek de te megis itthon vagy, atmehetsz a csaladhoz vagy ok menjenek hozzad, gondolom vannak barataid es eltelik az unnep es utanna az a ket honap. DE neki ott csak a munkaja lesz. Gondolom unnepekkor is dolgozni fog. Ha o megtudja hozni ezt az aldozatot akkor szerintem menj bele a dologba mert neki a nehezebb. Hidd el tudom mirol beszlek, az en fejem is dolgozott nelkulem kulfoldon. Nagyon hianyzott de a baratok sokat segitettek es a kolegak is akikkel el tudtam beszlgetni. Anyukammal meg hetvegen kozosen fozogettunk. A ferjemnek nagyon nehez volt, nem volt ott senkije akit baratjanak nevezett volna. Ugyhogy le a kalappal elotte. Most mar en is kijottem hozza es itt elunk 4 eve. Kivanom, hogy jol alakuljanak a dolgok.
2009. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
12:06, ha a boltba küldted volna le kenyérért onnan is jöhetett volna nővel haza.
2009. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az én párom tavaly 2, tavalyelőtt 3 hónapra ment el Dél-Amerikába, oda szólította a munkája.

Kibírtuk: e-mailek jöttek-mentek, MSN-en beszélgetni is tudtunk... hiányzott nagyon nekem itthonról, de a pénz, amit a "kiküldetésért" kapott nagyon jól jött. Fiatalok vagyunk, lakáshitelünk volt, akkoriban gyűjtöttünk a berendezésre (az sem 2 forint)... Nem sokáig gondolkodtunk, hogy menjen-e. Ment.

Az igaz, hogy amikor jött haza és mentem elé a repülőtérre, könnyes volt a szemem amikor megjelent az érkező-kapunál, annyira örültem, hogy épen, egészségesen végre újra itthon volt, de ez talán természetes :) Utólag éreztem csak igazán, mennyire hiányzott.

Mindenesetre ha tényleg segítene rajtatok anyagilag hogy a férjed végigcsinálja az angliai munkát, ráadásul jó a kapcsolatotok, megbíztok egymásban, akkor ne gondolkozzatok sokat, menjen csak.

2009. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Hetvegere akar ki is mehetnel hozza avagy o haza. Kint laktam, tudom hogy vannak nagyon olcso repulojegyek. (Wizzair, Easyjet, Ryanair)

2 honapot ki lehet birni, egyszer 2 honapot voltam tavol a paromtol, sot a kisbabank 3 honapos volt.

Telefon, net... Tudtok beszelni. Ha meg tenyleg megoldja a gondotokat, ne hezitalj, koncentralj a jovore.

2009. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!