Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem mehetne Angliába 2...

Férjem mehetne Angliába 2 hónapra. Nem tudom elengedjem e? (Bővebben benn)

Figyelt kérdés

Férjem kapott egy jó lehetőséget, 2 hónapra elmehetne Angliába, és nagyon sok fizetést kapna érte. Mi nem állunk jól anyagilag, rakat hitel, stb..Szóval kihúzna az az összeg a pácból. De SOS jövő héten kéne indulnia, szóval a karácsonyt sem töltené itthon. :(

Annyira hosszú ez a 2 hónap! A házasságunk kibírná, nincs szó féltékenységről, stb. Nagyon szeretjük egymást, max 1 éjt töltöttünk eddig külön.

Ti voltatok már hasonló helyzetben? Hogyan döntöttetek?


2009. dec. 11. 10:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, ha minden oké a kapcsolatotokban, akkor meg kell hozni ezt a kis áldozatot, hogy jobb legyen az életetek. 2 hónapot azért könnyedén át lehet vészelni, nagyon hamar eltelik. És akár a kapcsolatotokat is jobban megerősíti. Nekem is volt olyan, hogy több hónapig nerm láttam a párom, mert 220 km-re voltunk egymástól és vizsgákra kellett készülni. Persze, marhára hiányzott, de mivel a vizsgák eléggé lekötöttek, hamar elteltek a hónapok és mikor újra találkozhattunk, még jobban odavoltunk egymásért.
2009. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

1. A férjed nem gyerek, akit el kell engedni. Egy párkapcsolatban éltek, ahol megbeszélitek a helyzetet és közös nevezőre hozzátok az álláspontotokat.

2. Persze, hogy menjen. Miért kell ezen gondolkodni?

2009. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez kérdés! Persze! Két hónap nem a világ!

De te miért nem tartasz vele???! Ez fel sem merült, vagy a munkád miatt?

2009. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Létezik telefon, internet, sőt még posta is. Tudod majd tartani vele a kapcsolatot. 2 hónap meg semmiség. Simán kibírható. Menjen. Kell a pénz, nem? Valamit valamiért.
2009. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Menjen! A pénz most fontos! Ne szalasszatok el egy ilyen lehetőséget!
2009. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igaz, elnézést, nem az "elengedjem e" kifejezést kellet volna használnom. Természetesen nem arról van szó hogy engedélyt kérne kérnie, stb..

Még férjem is hezitál hogy menjen e vagy sem. Nagyon hosszúnak tűnik az a 2 hónap, pláne úgy hogy eddig nem nagyon voltunk külön..Tudjuk hogy nagyon jó lehetőség, de sok egyéb terv felborulna (családi karácsonyozás,stb), és nagyon hiányoznánk egymásnak..

2009. dec. 11. 10:38
 7/20 A kérdező kommentje:
Én egyelőre nem mehetek, mert fix, kötött munkám van (felmondási idő, stb). De lehet hogy utána mehetnék később, de ez sajnos egyáltalán nem biztos..
2009. dec. 11. 10:39
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Létezik fizetésnélküli szabadság is...Bár biztos nem nézik jó szemmel, kevés is az idő.
2009. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Én nem egy karàcsonyt töltöttem a férjem nélkül,de nem a pénz mioatt.Én tuti nem hogy gondolkodnék,de zavarnàm is!Te magad irod sokmindenböl kisegithet majd ez a pénzösszeg.Akor nem fontosabb hogy a következö évben tiszta lappal,hitelmentesen indultok,mint egy esti Karàcsony?

Ugyan màr...

2009. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
10:37 vagyok, fel ne mondj, mert mire elintézel mindent lehet, hogy már csak 2 hete lesz a hazautazásig. Akkor meg arra az időre már minek mennél ki? Itthon meg új munkát kéne keresni. Max. meglátogathatod kint, nem olyan sok egy fapadossal utána repülni, és akkor csak szabadságot kéne kivenned. És még mindig azt mondom, hogy 2 hónap semmiség. Simán kibírjátok. Gyerekeitek gondolom nincsenek, mert róluk nem írtál, szóval miattuk sem kell aggódni. És ki tudja milyen szakmai ismertségeket szerez kint a férjed, amire később akár a jövőtöket tudjátok alapozni. Hülye aki nem él egy ilyen lehetőséggel ( bocs :)
2009. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!