Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már. Mi bajuk...

Elegem van már. Mi bajuk lehet ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval az a gond hogy anyámék állandóan b*sztatnak a papagájaim miatt..

Már megvannak kb. fél éve de az esö hónaptól kezdve csak idegesitenek miattuk.. (takaritás,eltartás,etetés, bármi amibe beleköthetnek..)

Miért csináljkák ezt?? Most is anyám elkezdte hogy kibasszák öket de én nem engedem mert ha bent nöttek fel akkor bent is maradjanak (mert ahogy tudom nem jó nekik ha bentröl kirakjuk)

Szerintetek mit tegyek? Már azon vagyok hogy eladom öket de nem akarom..



2014. febr. 22. 15:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
19%

Én azt sem toleráltam soha hogy anyám a szobámban mászkáljon, pakolásszon, ami azt illeti. Szerintem nincs igazuk. Kérd meg anyádat, hogy ahelyett, hogy idegesen takarítja a szobád vegyen egy fürdőt, vagy szedjen hangyát. Majd gondoskodsz te a szobádról, meg a madaraidról is.


Ha ezek után is csak pattog, erősen gyanakodhatsz hogy csak basztatnak. És a papagáj csak egy ürügy. Egyszerűen rajtad vezetik le a feszkót.

2014. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%

Miért a szüleidnek kell takarítania a papagájaid után lévő mocskot? Nekem is voltak, mindennap kellett porszívózni, el is ajándékoztam őket, nem bírtam tovább.


Mit tegyél? TE TAKARÍTS!

2014. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!