Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már. Mi bajuk...

Elegem van már. Mi bajuk lehet ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval az a gond hogy anyámék állandóan b*sztatnak a papagájaim miatt..

Már megvannak kb. fél éve de az esö hónaptól kezdve csak idegesitenek miattuk.. (takaritás,eltartás,etetés, bármi amibe beleköthetnek..)

Miért csináljkák ezt?? Most is anyám elkezdte hogy kibasszák öket de én nem engedem mert ha bent nöttek fel akkor bent is maradjanak (mert ahogy tudom nem jó nekik ha bentröl kirakjuk)

Szerintetek mit tegyek? Már azon vagyok hogy eladom öket de nem akarom..



2014. febr. 22. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rendben tartod őket? Eteted, foglalkozol velük? Ha tényleg 100%-osan ügyelsz rájuk, akkor csak szimpla kötekedés, amit rázz le magadról.
2014. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
éppen csak annyit kell csinálnia hogy kitakarit a szobába hétköznap mert korán megyek és késön jövök de mást nem kell tennie... és állandóan csak idegesit..
2014. febr. 22. 15:25
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

akkor mégsem te takarítod...

gondolom a hosszú könyörgés után kaptad meg a madárkákat, majd csesztél velük foglalkozni, ebben az esetben a szüleidnek van igaza

te kaptad a papagájokat, neked is kell ellátnod

2014. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Kelj kicsit korábban és takaríts ki utánuk te. A te papagájaid, neked kell utánuk takarítanod.
2014. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

magukat a madarakat én takaritom meg etetem itatom neki a szobát kell de azt se kéne de tisztaságmániás...

és én vettem mert kiskoromba b*sztak venni hiába akartam...

és én foglalkozok velük...


(máskor kérdezz mint vádolsz és idegesitessz -_-" )

2014. febr. 22. 15:33
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Éppen csak kitakarít a szobába? Elárulom, hogy az én szobám kitakarítása úgy kb 1 órát igénybe vesz, ha nagytakarítást csinálok, akkor 2 órát is.

Szóval igen, a szüleidnek igaza van, hogy b*sztatnak.

Ja, és a takarítást hétvégén is meg lehet ám csinálni. ;)

2014. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
a szoba is a te feladatod...
2014. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

az enyim meg max 5 perc mert kis szobáról van szó... meg nem is kellene de mint mondtam tisztaságmániás...

hétvégén én takaritok


de haggyuk is ahányszor kérdezek itt sose kapok normálisan választ..

2014. febr. 22. 15:37
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát akkor ne kérdezz! :) Azért fölösleges is, hogy a sajt igazadat megkapd.

Ezzel nincs mit tenni, amíg otthon élsz, addig az van, amit ők mondanak. Mindannyian így vagyunk ezzel, hidd el.

2014. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon bírom, hogy ezen az oldalon mindenki tud mindent, mindent saját maga csinál, tökéletesen. A gyerek sem kérhet semmit a szüleitől mert akkor már kihasználja őket, mindent saját erőből, pénzből kell csinálni és itt mindenki képes is rá....Mire panaszkodnak konkrétan? Hangosak, ez esetben le lehet őket takarni, ha nagyon rájuk jön, nálunk legalább is bevált. Mást nem tudok elképzelni, ha takarítod meg minden. Vagy csak szimplán csak úgy csesztetnek vele. Esetleg nem tudod őket valami más helységbe rakni, garázsba például, ha ott elférnek, ahol nincsenek annyira szem előtt?
2014. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!