Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni azt...

Hogyan lehet feldolgozni azt ha kiderül nem szerettek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hosszú kapcsolatom volt, tegnap szakítottunk és minden olyan hirtelen történt, minden rossz dolgot egyszerre tudtam meg, és nagyon mély pontra kerültem, Én szerettem a páromat de feleslegesen pazaroltam rá az időmet, mert nem is szeretett igazán, most meg valahogy túl kellene tenni magamat ezen és nagyon nehezen megy. Beszélgetek barátokkal, elhívnak moziba, de amikor haza megyek olyan nehezen viselem az egyedüllétet, mert sajnos sokat vagyok teljesen egyedül,,
2014. febr. 13. 17:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy kibékülve magaddal, lejön az írásodból. Változtass ezen!
2014. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mit tudtál meg?
2014. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, együttérzek veled.

Nekem az exem azt mondta, amikor szakított velem, hogy sosem szeretett, hogy egy örök vesztes vagyok, hogy még lábtörlőnek se vagyok jó, és hogy az lenne a legjobb, ha felakasztanám magam.


Nagyon fájt, sokáig nem tudtam kiheverni. Azóta két év telt el, és pár hónapja kezdtünk el az exemmel összejárni egy társaságba. Én a párommal és ő is a mostani barátnőjével. Bocsánatot kért azért, amiket akkor mondott, én megbocsátottam, két hét múlva megyünk hozzá a párommal grillezni. :)


Szóval sok idő kell, ennyi a lényeg. Én se hittem el, amikor nekem mondták, hogy idővel minden megoldódik. De akármilyen kilátástalannak tűnik is, hidd el, tényleg egyre könnyebb lesz majd. :)

2014. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem az tartott sokáig, míg magamnak megbocsájtottam, hisz sosem éreztem azt, hogy szeret. De nem figyeltem a jelekre, vártam hogy változzon.. rossz irányba sikerült is neki..

Most már megtanultam szeretni és elfogadni magam, nincs szükségem külső megerősítésre ehhez. Csakis magamnak akarok megfelelni senki másnak.

Az idő, sok őszinte beszélgetés a barátokkal, érzelmek nem elfojtása, hanem egy alapos sírás nagyon sokat segít.

2014. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
hasonló a helyzetem de van egy kisfiam tőle! az apa rendszeresen vert mondván nem kap pinàt! többször félrement de ugyan az ment itthon, kikészitett idegileg lelkileg, feljelentettem! persze tagadta ott. többször kést tartott a nyakamhoz, megöl, szétrugdosott mikor kiderult h megcsalt, eleve éreztette is! csak ki nem mondta, gerinctelen! mindennek lehord aztán megkérdi kúrunk e, hát NEM! ÉRZEM HOGY BOSSZUBOL TESZI, mert elutasitotta a " szerelme" s rajtam adná ki azt a gyűlöletet amit a nőre kéne
2014. febr. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!