Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány napig lehet hűtőben...

Hány napig lehet hűtőben tárolni a kiolvasztott csirkehúst, ha kiderül, hogy mégsem rögtön kell feldolgozni?

Figyelt kérdés
Szerda este vettem ki olvadni a husit, mert csütörtök este akartam megfőzni, de úgy néz ki, hogy csak szombat reggel fog kelleni. Belefér még ez? Esetleg visszafagyaszthatom, vagy inkább dolgozzam fel, és a kész ételt fagyasszam le?
2009. márc. 19. 05:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kész étel formájában várja meg a szombatot! Nyersen lehet, hogy már romlott lesz szombatra.
2009. márc. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Akkor fordítsuk le, tegnap estet vetted ki és ma reggelre olvadt ki. Semmiképp ne fagyaszd vissza! Legkésőbb holnap főzzél belőle valamit, de az lenne a legjobb, ha ma megtennéd. Szombatig semmiképp ne várj, jó eséllyel romlik meg és ezt gondolom te sem szeretetnéd. Én nem mernék szombatig várni, vagy ha mernék tuti nem csinálnám már meg, nem enném meg és a családomnak sem engedném. Tehát főzz inkább valamit belőle.
2009. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Visszafagyasztani nem szabad. Én még ma megcsinálnám, mert már holnapra is lesz szaga...Csirkepöri viszont tök jól lefagyasztható
2009. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma mindenképpen főzd meg, ha kíhűtötted akkor lefagyaszthatod.
2009. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
A kiolvasztott húst még aznap fel kellett volna dolgozni (megfőzni) Én a helyedben már nem használnám fel.
2009. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!