Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni azt...

Hogyan lehet feldolgozni azt ha kiderül nem szerettek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hosszú kapcsolatom volt, tegnap szakítottunk és minden olyan hirtelen történt, minden rossz dolgot egyszerre tudtam meg, és nagyon mély pontra kerültem, Én szerettem a páromat de feleslegesen pazaroltam rá az időmet, mert nem is szeretett igazán, most meg valahogy túl kellene tenni magamat ezen és nagyon nehezen megy. Beszélgetek barátokkal, elhívnak moziba, de amikor haza megyek olyan nehezen viselem az egyedüllétet, mert sajnos sokat vagyok teljesen egyedül,,
2014. febr. 13. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Miből gondolod, hogy nem szeretett? mi történt tegnap?
2014. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

minden rossz dolgot egyszerre tudtam meg,


?

2014. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak így lehet,hogy sokat mész társaságba ... és idő ,idő ,idő. A szemedbe vágta ,hogy nem szeretett :O ? Szegénykém ...együtt érzek !
2014. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Pontosítsuk a dolgot: lehet, hogy szeretett, csak te nem ismerted, azaz nem tudtad, kibe szeretsz bele. Ha tudtad volna, nem szeretsz bele, ugye ?
2014. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nem szeretett?
2014. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Úgy hogy a jelenre koncentrálsz és nem a múlton keseregsz.
2014. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

IDŐ. Sok-sok idő és türelem, rengeteg türelem. Aztán sok sírás, sok át nem aludt ájszaka, és egy pszichiáter vagy egy pszichológus segítsége, de egyedül is megpróbálhatod.


Nem lesz könnyű, az az egy a biztos. És ha tegnap tudtad meg, akkor ma van a sokk első napja, vedd úgy, hogy tegnap halt meg benned a Szerelem és a Bizalom a párod iránt, és ma mindkettő halva fekszik. Ezután jön a tenetés, aztán pedig a gyász kutyanehéz és nagyon hosszú ideje. Kikerülhetetlen. Enélkül nem megy.


Tipp: szerezz be egy kiscicát vagy egy kiskutyát, vagy halakat, vagy aranyhörcsögöt vagy béármilyen jószágot, ha szereted az állatokat. Máris nem vagy egyedül. Nekem egy örökbefogadott kiscica segített annak idején és a naplóírás, jártam bicajozni, minden nap inaszakadtáig tekertem, sok-sok km-t. Iszonyú sokat segített.


Sok sikert és sok türelmet! :)

2014. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak igaza van csak is így...ne add fel...csak előre..meg sem érdemelt!...Próbálj meg jobban kiismerni valakit,és kevésbé bízni,és elmélyíteni...ez kikerülhetetlen...ha a segít beszéljétek meg mi változott,ha bunkó olvass be neki...ha megbántott és nem fog fel semmit akkor meg kerüld el jó messzire!!
2014. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, abból tudom vagyis gondolom hogy nem szeretett ahogy nem félt kimondani súlyos bántó dolgokat, amiket nem is lehet megbocsájtani mert olyan gáz volt
2014. febr. 13. 19:11
 10/15 A kérdező kommentje:
mert én úgy vagyok ezzel hogy bármilyen indokom is legyen a haragomra hogy mérges vagyok, nálam van egy olyan határ vonal amit meg nem szegnék, mert nem akarnám úgy megsérteni (főleg mert szeretem) hogy az maradandó legyen
2014. febr. 13. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!