Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elengedjem,...

Mit csináljak? Elengedjem, vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Bajban vagyunk a párommal. Eléggé elszúrtam, és attól félek, hogy már késő visszafordítani.


Volt egy dolog, ami miatt nagyon sokszor eljátszottam a bizalmát, sok fájdalmat okoztam neki vele. Ennek ellenére kitartott mellettem, én meg mindig újra megtettem...pedig sokszor figyelmeztetett is, hogy ennek szakítás lesz a vége. Amúgy csodálatos az életünk, nagyon szeretjük (szerettük) egymást, csak ez a probléma kavart be mindig. Van egy 2 éves fiúnk is. Nem terveztünk, de örültünk neki, és eszünk ágában sem volt elvetetni.


3 hónapja megint beleestem abba a hibába, ő meg végképp kiakadt, és közölte, hogy van a munkahelyén egy férfi, akinek nagyon tetszik, és ő is mostanában elkezdett érezni valamit iránta, és nem is érti, hogy mégis miért tart ki mellettem, amikor folyamatosan átvágom, és jobb lenne neki most már végleg nélkülem. És minden ilyen alkalommal közelebb került ahhoz a férfihez, mert újra csalódott bennem és a kapcsolatunkban, és most már nem bírja tovább.


Kikönyörögtem egy utolsó esélyt, és komolyan megijedtem én is, hogy elveszíthetem, és azóta tényleg azon vagyok, hogy ez ne fordulhasson lő többször, itthon vagyok, és megpróbálok a legjobb párja lenni. Ennek ellenére azt látom, hogy nem képes megbocsájtani, tudom, hogy rá gondol sokat, be is vallotta. Tudom, hogy csak a gyerek miatt maradt velem, és azt is látom, hogy ennek ellenére kűzd azért, hogy szeretetben legyünk együtt, de attól félek, valami végleg elszakadt benne, és látom, hogy nem boldog.

A férfivel is megszakította a kapcsolatot, erre tegnap látom a telefonjában, hogy azt írta neki, hogy hiányoznak a beszélgetéseik. Most erre mit reagáljak?


Próbálok neki megfelelni és olyan életet élni, amiben boldog, de félek, hogy ez már nem működik. Mit tegyek?



2014. febr. 12. 20:39
1 2
 11/13 anonim válasza:

Egy nő szemében úgy válsz férfivá ,ha látja ,érzi ,hogy HARCOLSZ érte.

Emlékezz vissza az "első"szeretetre és azzal a lendülettel hódítsd vissza a szerelmét!

Ha fontos még neked a kapcsolatotok ,akkor megteszed és esélyt sem hagysz a másik pasinak.

2014. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak mert azt irtad, hogy az alkohollal jatszodtad el a bizalmat gondoltam hozza szolok a temahoz.

Az en parom akivel 2 evet jartam (4 eve szakitottunk), ugyanazt muvelte, hogy havonta egy alkalommal ugy jott haza, hogy jarkalni se tudott a reszegsegtol. Ezer egy alkalommal elmuvelte ugyanazt es eljatszodta a bizalmam vele. mindig megigerte, hogy tobbet iylen nem lesz. Volt egy utolso alkalom mert ugye egyszer minden veget er. Egy uj ferfi lepett az eletembe rovid idore akkor es azaltal sikerult vegleg kizarnom ot az eletembol. Az en reszemrol megcsalas nem volt persze nala az is belefert, tobbszorosen megalazott es a csaladom elott az ittassagaval beegetett.

Szakitottam vele es most ezen a hetfon, majdnem 4 ev utan megkeresett egy elegge alaptomos modon, ugyanis a hazam elott acsorgott, hogy beszelgetnunk kell.

Gyulolni nem gyulolok senkit, de o szamomra egy nem letezo ember mert amit elmuvelt az nem volt emberi. Nem vagyok meg kivancsi sem ra es soha nem is kivantam viszont latni meg kepen sem.

Hadd menjen a parod is, engedd meg, hogy boldog legyen olyan ember mellett aki megerdemli, mert te nem erdemled meg ot mar. Te meg keress olyant aki az effele viselkedest megerdemli ha letezik olyan. Es leis pontozhatsz nyugodtan.

2014. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én inkább azt javasolnám, hogy a pároddal együtt kérjetek segítséget, de ne idegenektől, barátoktól, hanem szakemberektől, pl. az ital témára, és a párod részéről a megbocsátás témára.

Én úgy látom, h tényleg a szeretet meg lehet köztetek, és úgy vélem, h a párod talán igazából nem is feléd érez úgy, ahogy, hanem magára az alkohol probléma.

Ha már kaptál egy utolsó esélyt, szerintem ezt az utolsó esélyt nem önerőből kéne megoldjátok, hanem olyanok segítségével, akik segíthetnek tényleg..., ha viszont úgy se jobb, akkor más tényleg nem marad csak az elengedés.

2014. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!