Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a pénz miatt nem akarja,...

Csak a pénz miatt nem akarja, hogy kihűljön a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben megromlott a kapcsolatunk. Naponta összekapunk, egyszerűen nem tudom elviselni. Bármit csinálok, kritizál. A kitűzött céljaimat, álmaimat igyekszik lerombolni. Eleinte nem érdekelte, hogy keveset vagyunk együtt. Hétköznap suli, meló, hétvégén pedig focizni járt. Neki "megjárt" a kikapcsolódás, nekem nem. Akkor még nem zavart, mert nem is volt nagy kedvem kimozdulni. Sütöttem, takarítottam, filmet néztem vagy a szüleimnél voltam amikor ő nem volt otthon.

Eljegyzésünk is volt, aztán felbontotta, mert úgy érezte elég rövid idő után, hogy elege van belőlem. Együtt éltünk, azt kérte költözzek haza. Közben kiderültek az adósságai, behajtó cégek zaklatták telefonon és levélben. Jelenleg is 4-5 helyre tartozik. És egy nő is képbe került, nem tudom történt e köztük valami, de a nő nem hűséges típus. De nem is csinos, abban reménykedek, hogy nem volt hozzá gusztusa.

Szerettem, szerelmes voltam belé. Rengeteg szenvedés után kibékültünk. Pár hónapig működött minden, majd előkerült egy újabb nő, szintén házas, szintén 2 gyerekes anyuka. A nő megkeresett, elmondta hogy csak barátok, ne legyek féltékeny. De kiderült, hogy neki is tartozik.

Közben a "párom" mindkét nővel megszakította a kapcsolatot...Rájött, hogy nem jó megoldás, ha a kettőnk közötti problémát mással megbeszéli, előttem meg úgy tesz, mintha rendben lenne.

Közben munkanélküli volt, az albérletet nem igazán tudta fizetni. Most lett munkája, de nagyon sok a kiadása. Senki nem ad neki kölcsön pénzt.

Én ismét a szüleimnél lakom. Ő is átjár hozzánk, itt eszik és alszik. Közben én elkezdtem kiábrándulni belőle, mert tűrhetetlen ahogy viselkedik. Féltékenykedik, megtilt dolgokat. Sehova nem mehetek egyedül, minden szabad percemet vele kell töltsem. Ha együtt vagyunk, valamelyikünk a gép előtt ül, vagy intézünk dolgokat, de igazán nem foglalkozunk egymással. És én nem is vágyom rá.

Ő viszont hajtogatja, hogy szeret, meg szerelmes belém és mindent helyre akar hozni.

De mégiscsak rossz hogy, csak akkor jött rá, hogy kellek neki, mikor bajban van, és senki nem segít neki...

Ha szakítanék vele, nem lenne mit ennie. Mert vagy eszik, vagy bejár dolgozni.


Sajnálnám magára hagyni, mert tud jó ember is lenni, csak ritkán. :(


2014. febr. 12. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Menekülj, míg nem késő ez az ember egy vérszívó!

Hidd el tapasztalat.. én az exemet évekig azért nem "dobtam ki" mert nem volt hová mennie, majd a közösbe bebiztosította magát, aztán kivert onnan gyerekestül.. egyáltalán nem érdekelte hol alszunk, mit eszünk stb.

2014. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért értékeled ilyen kevésre magad? A fickó csak kihasznál, teljesen világos.
2014. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Csak a pénz miatt nem akarja, hogy kihűljön a kapcsolatunk?"

A kapcsolatotok már fég kihűlt, csak te még nem vagy képes elismerni, hogy mekkorát hibáztál, de minél többet erőlködsz, annál rosszabb lesz a vége. Lépj most és főleg ne a szüleiden élősködjön már ez a parazita.

2014. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!