Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a pénz miatt nem akarja,...

Csak a pénz miatt nem akarja, hogy kihűljön a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben megromlott a kapcsolatunk. Naponta összekapunk, egyszerűen nem tudom elviselni. Bármit csinálok, kritizál. A kitűzött céljaimat, álmaimat igyekszik lerombolni. Eleinte nem érdekelte, hogy keveset vagyunk együtt. Hétköznap suli, meló, hétvégén pedig focizni járt. Neki "megjárt" a kikapcsolódás, nekem nem. Akkor még nem zavart, mert nem is volt nagy kedvem kimozdulni. Sütöttem, takarítottam, filmet néztem vagy a szüleimnél voltam amikor ő nem volt otthon.

Eljegyzésünk is volt, aztán felbontotta, mert úgy érezte elég rövid idő után, hogy elege van belőlem. Együtt éltünk, azt kérte költözzek haza. Közben kiderültek az adósságai, behajtó cégek zaklatták telefonon és levélben. Jelenleg is 4-5 helyre tartozik. És egy nő is képbe került, nem tudom történt e köztük valami, de a nő nem hűséges típus. De nem is csinos, abban reménykedek, hogy nem volt hozzá gusztusa.

Szerettem, szerelmes voltam belé. Rengeteg szenvedés után kibékültünk. Pár hónapig működött minden, majd előkerült egy újabb nő, szintén házas, szintén 2 gyerekes anyuka. A nő megkeresett, elmondta hogy csak barátok, ne legyek féltékeny. De kiderült, hogy neki is tartozik.

Közben a "párom" mindkét nővel megszakította a kapcsolatot...Rájött, hogy nem jó megoldás, ha a kettőnk közötti problémát mással megbeszéli, előttem meg úgy tesz, mintha rendben lenne.

Közben munkanélküli volt, az albérletet nem igazán tudta fizetni. Most lett munkája, de nagyon sok a kiadása. Senki nem ad neki kölcsön pénzt.

Én ismét a szüleimnél lakom. Ő is átjár hozzánk, itt eszik és alszik. Közben én elkezdtem kiábrándulni belőle, mert tűrhetetlen ahogy viselkedik. Féltékenykedik, megtilt dolgokat. Sehova nem mehetek egyedül, minden szabad percemet vele kell töltsem. Ha együtt vagyunk, valamelyikünk a gép előtt ül, vagy intézünk dolgokat, de igazán nem foglalkozunk egymással. És én nem is vágyom rá.

Ő viszont hajtogatja, hogy szeret, meg szerelmes belém és mindent helyre akar hozni.

De mégiscsak rossz hogy, csak akkor jött rá, hogy kellek neki, mikor bajban van, és senki nem segít neki...

Ha szakítanék vele, nem lenne mit ennie. Mert vagy eszik, vagy bejár dolgozni.


Sajnálnám magára hagyni, mert tud jó ember is lenni, csak ritkán. :(


2014. febr. 12. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatból ne maradj vele. Ahogy az írásodból kiveszem te már nem szereted. Azok után ahogy veled viselkedett, már sajnálatot sem érdemel. Szakíts vele, mert ha nem téged is magával ránt.
2014. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat ismerem ezt az erzest, de ez mar teged is tonkretesz.

Muszaj lesz megszabadulni tole, mert egyre rosszabb lesz.

Semmi jot nem irtal rola eddig, csak rosszat.

Megerdemelsz egy normalis parkapcsolatot. Ez nem az.

2014. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépnék ettől a tagtól. ez nem szeret téged, és gyanitom, sose szeretett. Ez a pőre valóság. Minden amit leirsz az egész kapcsolatotokról ordít erről.Szamár szerep meg nem egy hálás szerep.
2014. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ettől szabadulni kell. Nem érzelmek, hanem a megszokás az, amit érzel, és az ismeretlentől való félelem, ami miatt esetleg meginogsz. Nem kell. Ilyen emberrel nem szabad együtt maradni, nemcsak azért, mert ordít, hogy az érdek hajtja vissza hozzád, hanem mert előtte se volt igazi kapcsolatotok, rendes élettel. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, sokáig húztam-halasztottam, de akkor döbbentem rá igazán, hogy milyen is egy igazi együttélés, egy igazi kapcsolat, amikor a jelenlegi párommal komolyabbra fordult a dolog. Hidd el, ennél jobbat, többet érdemel mindenki.
2014. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, ő tehet arról, hogy idáig fajultak a dolgok. Ő kérte meg a kezem, aztán ő mondta azt, hogy elege van belőlem...Aztán eladta a gyűrűket, mert kellett neki a pénz...
2014. febr. 12. 10:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs egy párkapcsolatban, hogy megtilt dolgokat meg nem mehetsz sehova egyedül.
2014. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Unokahugom farsangja volt hétvégén. A kiscsaj meghívott engem, meg anyumat. Szülei elváltak, de ott volt mind2, plusz a párjuk. És akkor bejelenti a párom, hogy ő is jön farsangra, mert milyen az, hogy 2-3 órára lelépek nélküle, és addig se vagyunk együtt.

Bármi programra szeretnék elmenni, az az első reakciója, hogy mindent kitalálok, csak hogy ne kelljen vele lennem.

Az, hogy unok itthon ülni, meg sem fordul a fejében.

2014. febr. 12. 10:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyen saját magad felé egyfajta igényességed Kérdező.

Ez a férfi felbontotta az eljegyzéseteket, kidobott, megcsalt (hogy egy vagy két nővel, az már nem számít).

Akkor kellesz neki, ha valamiből szükséget szenved (szex, kaja, rezsi stb.)


Nézz tükörbe: te valóban CSAK ennyit érdemelsz, hogy úgy táncolj, ahogy ez a féri fütyül és tartalék polcon tároljon, miközben te házasságról álmodoztál?


Legyen benned egészséges tartás és büszkeség és rövid úton köszönd meg a "figyelmességét".

Ezt már az eljegyzés felbontásakor és a szüleidhez való visszaküldéskor meg kellett volna tenned.


Lépj ebből a felemás, számodra csak kihasználással kecsegtető kapcsolatból és eszed ágában se legyen újra bedőlni a mézes-mázos eljegyzésnek, kölcsönkérésnek és nagyon figyelj arra, hogy még véletlenül se sikerülhessen be egy gyerek ettől a "jó embertől".


Lehet emberként sajnálni távolabbról is, anélkül, hogy továbbra is szponzorálnád és az ágyadban melegítenéd fel :)

2014. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Intim kapcsolat régóta nincs köztünk. De a szüleim fedezik az ennivalóját. Reggeli, főtt étel ebédre, vacsora.
2014. febr. 12. 11:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy erted, hogy "vagy eszik, vagy bejar dolgozni"?
2014. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!