Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól alszik egy...

Hány éves kortól alszik egy gyerek külön szobában?

Figyelt kérdés
Párommal nemrég költöztünk össze.egyedül nevelte a gyerekét aki 11,5 éves.Eddig mindig együtt aludtak, és a kislány nem akar külön szobába menni.Én viszont vágyok némi magánéletre is.Ha nem is minden nap, de egy héten egyszer szeretnék én a párom mellett aludni, és nem egy matracon!
2009. dec. 7. 20:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%

Akkor holnaptól legyen így! Nme jó ez a gyereknek se!

Vegyetek neki inkább egy macskát, s az lakhat a szobájában. Hogy ne legyen egyedül.

2009. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesen?Az enyém kettő de ő is külön szobában szundizik.
2009. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéltétek akkor tartsátok is magatokat hozzá. Semmi kibúvó. Ez a párodra is vonatkozik. Férfiak hajlamosabbak női hisztikre engedni.
2009. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
2 éves
2009. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Tv-t vettünk neki, számítógépet is, háziállatot nem akar.Neki nem az a lényeg hogy az apja mellett aludjon, mert mellettem is szeret aludni.Eleinte mellettem aludt, a párom aludt matracon, de mivel nekem úgy nem volt jó, na meg bűntudatot akartam éreztetni a párommal hogy a földön alszom, így leköltöztem.Remélem hamar fordulni fog a kocka, mert ez így tényleg nem mehet tovább.Probálkoztam azzal is hogy a saját szobájában mellé fekszem, míg el nem alszik, de aztán mindig nálunk köt ki.
2009. dec. 7. 21:35
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
én már 10 hónapos korom óta külön szobában alszok. valahogy sosem tudtam a szüleimmel aludni.
2009. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%

21:15-ös vagyok…

szerintem ha egy közel 12 éves lány minden nap egy ágyban alszik az apjával, ott valami más gond van, nem (csak) a megszokás.

Elképzelhetőnek tartok egy nagyobb traumát, egy mély lelki sebet, amit így próbál enyhíteni. Próbáljátok ezt megbeszélni, nagy lány már, meg fogja érteni. Idő kell neki, míg megszokja, de szerintem működhet.

Ha ez nem vezet sehova, talán közös megegyezés alapján lehet, hogy érdemes lenne felkeresni egy szakembert.


17/L

2009. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Szerintem elég nagy trauma az neki, hogy az anyja lemondott róla, egy házért és egy autóért.Eddigi életében az anyja 2x vitte el.Telefonon sem hívja.És ezt még nem tudja feldolgozni, hogy miért is van ez így!
2009. dec. 7. 21:43
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a kislány picikora óta megszokta, hogy valakivel együtt alszik, akkor nem biztos, hogy a gyerekkel való kapcsolatod szempontjából jó ötlet pont a te beköltözéseddel összekapcsolni az egyedül alvását. A helyetekben inkább valami kerek dátumhoz próbálnám kötni a "nagylánnyá" válását, lehet az az új év, vagy a 12. születésnapja. Esetleg berendezhettek neki olyan igazi kuckós tiniszobát. Addig meg bújjatok össze napközben, amikor a kislány iskolában van. Fiatal vagy, szexelni akár a konyhaasztalon is lehet, nem csak elalvás előtt az ágyban.:)
2009. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Jó is lenne ha a párom nem dolgozna reggeltől estig:(Hétvégén meg mikor itthon van akkor nincs iskola!
2009. dec. 7. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!