Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha egy 40éves férfi az anyjával él?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából párkapcsolatom van egy olyan férfival akivel azért rossz a viszonyunk folyamatosan mert neki mindig gondoskodnia kell az anyjáról, nem beteg nem azért,hanem mert idős, relatív az is, mert azért annyira nem öreg,(67éves) és egyedül él,és a párom nem akarja magára hagyni az anyját,sok konfliktusunk van ebből, nem lehet megértetni vele,hogy ez nem normális dolog,hogy nagyon sokat vagyok egyedül miatta, mert neki állandóan dolga van az anyjával, sokszor alszik otthon, és nem nálam, szerintem ez már beteges, vagy nem tudom. Össze költöztünk egyszer már komolyabban, akkor is össze kellett vesznie az anyjával más különben nem ment volna,mert az anyja nem akart egyedül maradni, aztán amikor együtt éltünk az volt a probléma, hogy amikor velem valami vitatkozása volt a páromnak, ami előfordul párok között, nem komoly veszekedés, csak vitatkoztunk valamin, akkor meg szaladt haza és vissza költözik inkább az anyjához, ezt két-három hetente megtette,és már olyan gyakorisággal,történt így,hogy most már nem nálam lakik hanem újra otthon anyukájával, többször szakítottam vele, de nem sikerült lezárnom a kapcsolatom mert amikor keresett,elhittem azt,hogy szeret,és fontos vagyok neki, de ez hülyeség, mert akkor, nem ismétlődött volna meg újra,és most nem kellene ide írkálnom. Az a baj,hogy túl közel lakunk egymáshoz, és amikor hozok egy döntést, és szakítok vele mert ez így nem kapcsolat számomra, csak szenvedés, olyan mintha nekem állandóan bizonyítanom kellene,hogy engem szeressen jobban,vagy nem is tudom?, ez-az egész nem tud működni így,már beláttam, de amikor eldöntöm,hogy végleg végeztem ezzel a kapcsolattal akkor keres,és elhiteti velem,hogy szeret,és nem szeretné ha nem lennék, nem tud megszakadni, mert amikor békül, újra nagyon kedves,rendes,félre tudja tenni az anyját, Én meg újra bedőlők,és nem sok időbe telik, a probléma megint ugyan az!

#férfi #anyjával
2014. febr. 6. 08:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem, és nagyon nem!


Anyuka rátelepedett, lelkileg rátekeredett, és uralja az életét. Egy negyvenévesnek normál esetben házastársa van, és gyereke, de legalább házastársa.

2014. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy önző nő,,kedves ismeretlen válaszadó, de kérdezném tőled Te mit szólnál egy ilyen helyzethez? ha lenne egy párod akit szeretsz,és folyton egyedül vagy a kedves anyukája miatt, akinek kutyabaja (szerencsére), és nem hagyja a fiát nyugton élni,mert folyton a kedve szerint kell eleget tennie a fiának. Szerintem ez már nagyon nem normális. Te még rólam mondod,hogy önző vagyok, önző az édesanyja a kedves páromnak, de tudod te sem lehetsz sokkal különb ember aki ilyeneket mond, lehet Te is egy ilyen beteges vagy a saját gyerekeddel és nem hagyod élni.
2014. febr. 6. 16:22
 23/25 B.R.H. válasza:
Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok. 5 éve élek egyedül. Eljutottam arra a véleményre,hogy már nem érdekel mik az,,okok''(kifogások).. Mert a magány,az magány,s megbetegít. Mivel ér kevesebbet egy fiatal nő élete,mint egy olyan nyugdíjas asszonyè,aki már megèlte élete javát,élményeket,sok évet,családot köszönhet az égnek,s lehet hálás. Míg én még erre esélyt sem kapok,mert azt kell néznem,hogy másnak mi a jó. Félre ne érts,minden és mindenki számít.,de az egész eddigi életem nem úgy alakult,amire a szívem vágyott.. Sok nyugdíjas él egyedül,lehet látogatni akár naponta is.Èn betegszem bele az egyedüllètbe,mert nem tudja elengedni a gyerekét,hogy végre egészséges kapcsolatban éljen. Elengedni nem tudom,nem akarom,mert szeretem,s eddig harcoltam az egészèrt kő keményen.Igy hát nem marad más,mint az alárendelt szerep,megalkuvás. Várok. Hogy meddig mèg nem tudom,talán amíg nem leszek lelkileg annyira erős,hogy el tudjam engedni. De az sem lesz igazságos,hisz én valójában nem ezt szeretném,csak bele vagyok kényszerítve egy helyzetbe,döntésbe,ami valójában nem az én döntésem. Hogy menne-e az együtt élés egyáltalán,szerintem igen. De míg külön lakunk,ez sosem fog kiderülni,hisz ez az állapotnak már nem is nevezhető kín sajnos a legrosszabbat hozza ki belőlem,s emiatt ingerült,szomorú,elkeseredett vagyok. Egyikünk sem egyszerű eset,lehet,hogy nekünk kellett is ennyi idő,sok mindenen mentünk keresztül De szeretnék már végre együtt élni vele. Olyan helyen,ahol ő is és én is jól érezzük magunkat!
2019. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

számomra felejtős lenne egy ilyen kapcsolat. A helyzet az hogy én pont ebben a cipőben jártam, de már szakítottunk hála az égnek, engem teljesen kikészített és lelkileg is nagyon ramatyul éreztem magam, nem azért mert az édesanyára kellett vigyáznia, hanem mert, nem kaptam meg azt a törődést amire vágytam, elhanyagolva éreztem magam,nagyon nehéz volt, az én párom is 40 elmúlt amikor még az anyukája fenekébe kellett lennie finoman mondva, (volt párom), azóta sokkal jobban érzem magam, új párkapcsolatom van, aki törődik velem, van édesanyja aki egyedül él,de ezeket a gondokat probléma mentesen át tudjuk hidalni, ha az előző kapcsolatomban is lett volna kompromisszum, akkor tudott volna működni, de amíg nagyon egy oldalúnak éreztem ,és rossz volt nekem, nem éreztem jól magam a kapcsolatomban, éreztem, hogy ez így nem jó és nem is maradhat így.

Még annyit, hogy hosszú időt ellehet így húzni, de ne tedd, találj ki valamit ami neked is jó, ne csak azt keljen elnézned, hogy a párod mi mindent megtesz az anyuciért, Te is érezd magad fontosnak, mert ez a lényeg, attól mert van anyja, aki egyedül él még nem kell szarul érezned magad egy kapcsolatban, és 67 éves ember meg nem annyira öreg, az én anyukám 74éves, na Ő már idős.

2020. okt. 10. 17:34
 25/25 anonim ***** válasza:

24/kérdező!


Mókás, a saját kérdésedre válaszoltál 😁

2020. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!