Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha egy 40éves férfi az anyjával él?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából párkapcsolatom van egy olyan férfival akivel azért rossz a viszonyunk folyamatosan mert neki mindig gondoskodnia kell az anyjáról, nem beteg nem azért,hanem mert idős, relatív az is, mert azért annyira nem öreg,(67éves) és egyedül él,és a párom nem akarja magára hagyni az anyját,sok konfliktusunk van ebből, nem lehet megértetni vele,hogy ez nem normális dolog,hogy nagyon sokat vagyok egyedül miatta, mert neki állandóan dolga van az anyjával, sokszor alszik otthon, és nem nálam, szerintem ez már beteges, vagy nem tudom. Össze költöztünk egyszer már komolyabban, akkor is össze kellett vesznie az anyjával más különben nem ment volna,mert az anyja nem akart egyedül maradni, aztán amikor együtt éltünk az volt a probléma, hogy amikor velem valami vitatkozása volt a páromnak, ami előfordul párok között, nem komoly veszekedés, csak vitatkoztunk valamin, akkor meg szaladt haza és vissza költözik inkább az anyjához, ezt két-három hetente megtette,és már olyan gyakorisággal,történt így,hogy most már nem nálam lakik hanem újra otthon anyukájával, többször szakítottam vele, de nem sikerült lezárnom a kapcsolatom mert amikor keresett,elhittem azt,hogy szeret,és fontos vagyok neki, de ez hülyeség, mert akkor, nem ismétlődött volna meg újra,és most nem kellene ide írkálnom. Az a baj,hogy túl közel lakunk egymáshoz, és amikor hozok egy döntést, és szakítok vele mert ez így nem kapcsolat számomra, csak szenvedés, olyan mintha nekem állandóan bizonyítanom kellene,hogy engem szeressen jobban,vagy nem is tudom?, ez-az egész nem tud működni így,már beláttam, de amikor eldöntöm,hogy végleg végeztem ezzel a kapcsolattal akkor keres,és elhiteti velem,hogy szeret,és nem szeretné ha nem lennék, nem tud megszakadni, mert amikor békül, újra nagyon kedves,rendes,félre tudja tenni az anyját, Én meg újra bedőlők,és nem sok időbe telik, a probléma megint ugyan az!

#férfi #anyjával
2014. febr. 6. 08:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

"Azért nő létemre én se szívesen hagynám hogy a 67 éves anyám egyedül éljen..."


Tényleg nem kötözködésből kérdezem, de mindig is érdekelt ebben a témában azokkal kapcsolatban, akik így éreznek és mert láttam ilyen esetet: Ha olyan párod lenne, aki szintén nem akarná, hogy az anyukája egyedül éljen, akkor hogy oldanátok meg? Az lehetne egy megoldás, hogy mondjuk mind összeköltöznétek?

2014. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
41%
Kérdés, mit nevezünk normálisnak. Azt, ami épp divatban van? Mert akkor a "normális" állapot elég sűrűn változik. Régen teljesen természetes volt, hogy a nagycsaládban 3 vagy akár 4 generáció együtt élt. Senkiben fel se merült akkor, hogy ez ne lenne normális. Ma a többség már nem így él, akkor most már nem normális? Miért ne lenne az? Csak mert a többség már nem így csinálja?
2014. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%

67 évesen még egyáltalán nem annyira idős, hogy gondoskodni kelljen róla. Az én anyum is ennyi és szuperül megvan egyedül, jön megy. Ne tévesszük össze egy 92 éves nénivel akit már kísérgetni kell mindenhova!

Anyafüggő.

Javaslom, hagyd ott a pasit, örök második leszel csak nála.

2014. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Azért kérdés, hogy ha a kérdező költözne oda, lenne e külön lakrészük vagy egy térben kéne élni??
2014. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%

Ha az anyja rászorul, mert olyan állapotban van, és nincs más megoldás a biztonságos élethez, természetes igen.

Ennyi erővel az sem normális, hogy egyedül hagyja az anyját, aki egész életében gondoskodott a fiáról, egy önző nő miatt, aki bármikor lapátra teheti kénye kedve szerint.

2014. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó : jesszus :D Akkor sose legyen nője, mert lehet hogy otthagyja..ez az élet, vannak kapcsolataid, szakítások, és egyszer jön egy akivel komoly lesz, házasság ÉS még akkor is vége lehet... Az ilyen maradjon tényleg otthon anyucival, és ne rabolja más idejét!
2014. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Azért nő létemre én se szívesen hagynám hogy a 67 éves anyám egyedül éljen..."


Tényleg nem kötözködésből kérdezem, de mindig is érdekelt ebben a témában azokkal kapcsolatban, akik így éreznek és mert láttam ilyen esetet: Ha olyan párod lenne, aki szintén nem akarná, hogy az anyukája egyedül éljen, akkor hogy oldanátok meg? Az lehetne egy megoldás, hogy mondjuk mind összeköltöznétek?


Képzeld megoldható. Speciel én anyám nincs egyedül, talált magának párt, és még csak 50 éves. De egy olyan helyen lakik, ahol két házzal arrébb ott a huga, és annak a családja, így ha bármi baj van segítsége, nincs egyedül.


Én általában jól kijövök az anyósjelöltekkel, eddig még sose volt gond, szóval felőlem hozhatná a párom az anyját. De valszeg eddig csak szerencsém volt és normális anyósokat fogtam ki, a sztereotipiákból ítélve.

2014. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%

Te jó ég. Teljesen le leszek pontozva, de nektek ez így komolyan ÉLET?


"Én általában jól kijövök az anyósjelöltekkel, eddig még sose volt gond, szóval felőlem hozhatná a párom az anyját."


Ez így nagy kijelentés írásban, gyakorlatban szerintem maximum 2 hétig bírnád. Egyszerűen nem egészséges egymással élni, egy időben az én nagyszüleim is beköltöztek hozzánk, és eléggé nagy kiábrándulás volt. Messziről nagy a szeretet, de együtt élni én a szűk családommal akarok, később pedig majd a párommal. És amikor majd a párommal fogok élni, nem akarok se anyákat, se anyósjelölteket, se anyósokat, se senkit a másik szobába.

Szerintem az mondja, hogy ez mennyire normális, aki rá volt erre kényszerítve, és ezzel hitegeti magát, vagy akinek fogalma sincs az egészről. Egyszerűen nem egészséges. És mi van, ha valaki 50 évesen egyedül lakik? Megáll a világ?

Persze mindenki úgy vélekedik, ahogy akar, de most belegondoltam, hogy költözéskor majd a párom hozza az anyósát is a bőröndökkel együtt, csak mert ő akkor egyedül maradna a lakásban. Komolyan nevetségesek vagytok.

2014. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%
Kifogásokat kereshet bárki meg mellé is lehet beszélni de ha 40-évesen valaki ilyen szinten nem tud leválni a csecsről, akkor én azzal egy percet sem foglalkoznék!!! Átmenetileg elfogadható lenne valameddig az együttélés, de ez beteges sőt rettenetesen beteges!!! Valamilyen szinten nálad sincs rendben valami hogyha ez még neked kérdés! Már bocsi de ez a véleményem. Komolyan nem térek magamhoz hogy ilyenek vannak!
2014. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem is nevetséges, hogy ez még kérdés. :'D Más, ha valaki súlyos beteg lenne, de még AKKOR sem értenék sok mindent. Túl sok a nyomorult, egymástól függetlenedni képtelen ember... mondom ezt úgy, hogy tökéletes a viszonyom az anyámmal, és az anyósjelölt sem egy boszorkány.
2014. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!