Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális ha egy...

Mennyire normális ha egy férfi férfi szemmel végigméri a 21 éves húgát?

Figyelt kérdés
A vőlegényemről(28 éves), és annak húgáról van szó. 1,5 éve vagyunk együtt. Nem ismertem a lányt, mert külföldön volt, múlt héten jött haza. Tegnap átmentünk vacsorázni párom szüleihez, hogy bemutasson a lánynak. Aranyos, kedves lány. Viszont a vőlegényem viselkedése letaglózott. Amikor elmegy mellette a húga, utána fordul, megnézi a fenekét. Megpaskolja, folyamatosan vizslatja. Nem vagyok féltékeny típus, de ez nekem sok volt. Hazafele rákérdeztem, hogy ez mégis mi volt, azt felelte, hogy ritkán látja a húgát, megnézte mennyit változott. De miért kell folyton a seggét bámulni??? Higgyétek el, nem túlzok, egyértelműen látszott, hogy nem úgy néz rá, mint én az öcsémre. Vagy a férfiaknál normális, hogy a hugicát is felmérik férfi szemmel? Kiábrándultam belőle, de ő folyton azt hajtogatja, hogy félreértem az egészet, és nem úgy néz a húgára, mint mondjk rám, vagy más nőkre. De ha láttátok volna...úgy nézte, mint ahogy egy férfi megbámul egy nőt az utcán.
2012. máj. 17. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
egyáltalán nem
2012. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Ez szerintem se normális viselkedés.
2012. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon bizarrul hangzik. :S Én elhiszem neked, hogy feltűnőnek kellett lennie és nem reagálod túl. Hát én a helyedben szemmel tartanám, az biztos.
2012. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, fiúknál ez normális-e. Én is rácsapok a húgom fenekére, ha beáll elém, és nem mozdul semerre.

25/L

2012. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem gáz!!Hiszen testvérekről van szó!Teljesen természetes ha végig méri.Ritkán taliznak,és ahogy ő is mondta nézte a változást.Ezt most nem bántásként írom de ha az én párom ilyet feltételezne rólam"nem úgy néztél rá"ráadásul a testvéremről lenne szó én nagyon kiakadnék!
2012. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szeret, a viselkedéséből látszik. Mindent megad nekem, amit csak szeretnék. De tegnap mintha nem is a huga lett volna ott, hanem valami idegen csajszi. Remegek az idegtől, komolyan mondom. És ige, ennél feltűnőbb már csak az lett volna, ha magáévá teszi az asztalon, kis túlzással mondom ezt persze.
2012. máj. 17. 12:50
 7/26 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem bántásként írod, de az a baj, hogy nem tudom úgy leírni, hogy átéljétek. Ez nem szimplán olyan nézés volt, hogy hú de meghíztál, hugi, nagyobb lett a feneked. Ismerem már a férfiakat és ez a tekintet más volt. Én sem úgy mentem oda, hogy na belekötök valamibe. Tök boldog voltam, hogy megismerem a lányt, és álmomban sem gondoltam volna, hogy ez lesz. Nagyon észrevehető volt. Nem csak egy két lopott pillantás a hugica után, hanem ült a párom a széken, elment mellette a lány, és úgy utánafordult, hogy majd leesett a székről. És ez nem egyszer, nem kétszer fordult elő az este folyamán, hanem minden egyes alkalommal, amikor a lány felállt az asztaltól.
2012. máj. 17. 12:54
 8/26 A kérdező kommentje:
És nem én pontoztalak le utolsó! Csak, hogy ne essetek nekem! :) Mindenkinek zöld kezet nyomok.
2012. máj. 17. 12:55
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj ha lepontoztak!...Nem tudok okosat írni....Ettől függetlenül a hugira ne haragudj meg!!De én még mindig azt mondom,hogy két testvérről van szó!Viszont ha téged ez a viselkedés "zavar"kérd meg a párodat hanyagolja ezt a nagyfokú testvéri szeretetet.Hát nem irigyellek...
2012. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszom a lányra. Nem tehet róla. Kavarognak a gondolatok a fejemben. Lehet, hogy testvéri szeretet, de ilyen fokút még nem láttam. Viszont az jutott eszembe, és kérlek ne támadjatok le, de a cigányoknál tudtommal van ez a családon belüli házasság, meg ilyenek. Lehet rosszul tudom, szóljatok akkor. Nos, a párom apja roma. Esetleg ez közrejátszhat a dologban?
2012. máj. 17. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!