Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális ha egy...

Mennyire normális ha egy férfi férfi szemmel végigméri a 21 éves húgát?

Figyelt kérdés
A vőlegényemről(28 éves), és annak húgáról van szó. 1,5 éve vagyunk együtt. Nem ismertem a lányt, mert külföldön volt, múlt héten jött haza. Tegnap átmentünk vacsorázni párom szüleihez, hogy bemutasson a lánynak. Aranyos, kedves lány. Viszont a vőlegényem viselkedése letaglózott. Amikor elmegy mellette a húga, utána fordul, megnézi a fenekét. Megpaskolja, folyamatosan vizslatja. Nem vagyok féltékeny típus, de ez nekem sok volt. Hazafele rákérdeztem, hogy ez mégis mi volt, azt felelte, hogy ritkán látja a húgát, megnézte mennyit változott. De miért kell folyton a seggét bámulni??? Higgyétek el, nem túlzok, egyértelműen látszott, hogy nem úgy néz rá, mint én az öcsémre. Vagy a férfiaknál normális, hogy a hugicát is felmérik férfi szemmel? Kiábrándultam belőle, de ő folyton azt hajtogatja, hogy félreértem az egészet, és nem úgy néz a húgára, mint mondjk rám, vagy más nőkre. De ha láttátok volna...úgy nézte, mint ahogy egy férfi megbámul egy nőt az utcán.
2012. máj. 17. 12:35
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, őszintén remélem, hogy neked van igazad!
2012. máj. 17. 16:44
 22/26 anonim ***** válasza:
62%
A volt barátom egy alkalommal olyan szenvedéllyel nézett a húgára, ahogy rám sose...
2012. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is hasonló sztorim van...igaz kb. 3és fél éve volt...

1.5éve voltunk együtt már akkor amikor voltak ilyen furcsa dolgok...

Párom és a nővére között van kb.6-7év...(amúgy 2nővére van).

Tündivel(az érintett nővér xDD ) nagyon jóba vannak...mindig azt hallottam,hogy Tündi így,Tündi úgy...mondom oké,szeretni...ennyi...de amikor terhes volt a nővére és elmentünk együtt bútort venni,akkor volt egy érdekes dolog...nézegettük az ágyakat(szorosan voltak egymás mellett lerakva),párom elment a nővére mögött úgy,hogy a fenekénél fogva tolta arrébb...vagyis megsimította,vagy ilyesmi...a szemem kigúvadt...erre az eladó megkérdezte tőlük,hogy jaa,önök egy pár?? Mondom kössz...le voltam szarva...komolyan,mintha ott se lettem volna...

Na de amikor már olyan is volt,hogy bement a nővére,mikor tusolt+a nővére fürdött és párom ott állt az ajtóba és beszélgettek,akkor már elég volt...=/

Komolyan mondom az is átfutott az agyamon,hogy nem is testvérek...=/

Ki volt nyalva a segge,neki mindent lehetett,nekem már ugyanazt nem...a szülést úgy izgulta végig,mintha ő lett volna az apa,de velem közölte,hogy nem fog velem bejönni a szülőszobába...szóval érdekes...

Elmagyaráztam,hogy ezt nem kéne,nem normális dolog,felfogta,azóta nem volt ilyen(mondjuk el is költöztük együtt 20km-re a családtól...=)

Most 5éve vagyunk együtt,tervezzük a babát...kíváncsi leszek,hogy velem jön-e a szülőszobába...xDD =D

Szóval,hogy válaszoljak is...nem...nem normális...=/

2012. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Sajnos sok családban nagy a testvéri sze(x)eretett !!

Múltkor egy csajszi mesélte itt, hogy a pasijának csak lassan enged meg dolgokat, hogy az lássa, hogy ő milyen erkölcsös.

Azután meg otthon a bátyussal bepótolják...

2012. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24-es! Erről tudnál linket adni?
2012. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ó, hát most olvasom, hogy nem is édes testvérek.

Hát persze, hogy szerették egymást "úgy" is!!


Azt írod, hogy a csajt nem hibáztatod!

Miért??

Az normális, hogy nem szól rá arra, aki "megpaskolja a fenekét" ??!!!

2012. jún. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!