Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy helyrejöjjön...

Mit tegyek, hogy helyrejöjjön az életem?

Figyelt kérdés

Az életem egy nagy nulla. Nincs önbizalmam, munkám, párkapcsolatom sem. A családom, és a körülöttem lévő emberek nem értenek meg. Ha körbenézzek a korosztályom nagy része már férjhez ment, gyereke van, dolgozik. Én meg semmit nem értem el az életben amit szerettem volna.


24/N


2014. febr. 5. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Próbálj barátokat szerezni,eljárni szórakozni,még nincs olyan késő:) Beleférsz.

Legyél csinos,adj magadra.

Kezdj bele valami olyan dologba amit szeretsz,végezz tanfolyamot,jobban hajts munka után.Vedd a kezedbe az irányítást.

Előbb utóbb tuti találsz magadhoz valót:)

2014. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bízzál magadban, a többi akkor már jön magától...
2014. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon eltúlzod, kortársaid nagy része egyáltalán nem ment férjhez és nem szülnek nagy részük még tanul. Te sem késtél le semmiről csak nem sajnáltasd magad.
2014. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd meglátod neked is a legjobb napok jönnek, ha teszel érte!
2014. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Keress munkát, ami érdekel, leköt, egy hobbi is megfelel. Bármi, ami arra ösztönöz, hogy a cél érdekében cselekedj.
2014. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Költözz el otthonról!


Próbálj megélni a saját lábadon!


Ne hibáztasd magad semmiért sem, mert akik már férjhezmentek satöbbi azok se a saját erejükből szaartak várat maguk alá, hanem volt hátszél, vagy így, vagy úgy.


Láss a dolgok mögé, ne dőlj be mindennek.


Aki egyedül van vagy a szülei nem úgy álnak annak nehéz lesz az élete, mert egymaga kell kiverekednie, és a legtöbb esetben még az őseiről is gondoskodnia kellene.

2014. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyébként se lepődjél meg ezen 24 évesen.


80 évvel ezelőtt nem kellett 18 éves korig várni, hogy dolgozhass, már gyerekként is dolgozhattál, sőt mindenki dolgozott is.


Manapság pufferelika társadalmat és mindenkit agyontanítanak aztán meg mérgeznek pszihésen, sé testileg is, hogy aztán 59 évesen vagy agyvérzést kapjon, vagy infarktust.


Az eddig befizetett adóidat köszönjük szépen a nyugdíjat meg sajnossss nem érted meg.


Így könnyű uralkodni...

2014. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akár így is fogalmazhattam volna pár nappal ezelőtt eme kérdésemben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

Merre laksz?

2014. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legalább ennyi örömöm van, hogy velem egyidős lány is van ugyanilyen helyzetben.
2014. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 29/N vagyok, és ugyanebben a cipőben jártam. Jó ideig én is folyamatosan ezen stresszeltem, de most már eljutottam oda, hogy lesz*rok mindent. Ahogy elkezdtem nem görcsölni, lett munkahelyem és úgy néz ki, hogy visszatér hozzám a régi párom.

Neked is ezt tudom ajánlani, hogy ne gyötörd Magad feleslegesen, mert azzal csak az idegeidet teszed tönkre.


29N

2014. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!