Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Zseni...

Mi a véleményetek a Zseni keresztnévről?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 22:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%
Borzalmas és röhejes...Én biztos, hogy nem adnék ilyet a gyermekemnek, a suliban meg szét fogják szekálni. De ma már az olyan nevek hódítanak, mint Radiátor, Nintendó, Málna. Ez van...miért nem lehet a gyerekeknek normális nevet adni???:O
2014. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%
Ennél már csak az Északnyugat a jobb...
2014. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha Zsanettnak neveznétek,becézhetnék Zseninek.Aztán úgy kb. tíz évesen mindenkit megkérne,hogy szólítsa már Zsanettnek.
2014. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%

17.

Lehet, hogy annyi ideje benn van a névjegyzékben, de akkor is, szerinted vajon mért nem adja senki ezt a nevet. Csak az utolsó 5-10 évben divat ez a mindenből nevet csinálunk, pedig választék van bőven, elég csak kicsit visszanyúlni a régebbi nevek felé.

2014. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
38%

#24

Mert a közgondolkodás és a divat mindig változik. Érted. Az is elég hülyén nézne ki, ha még mindig hosszú szoknyában járnánk strandra bikini címszóval.

De értelek, én is hallottam már olyan sztorit, hogy a roppant értelmes szülő kérelmezte a Karnevál nevet, mert a gyereke Debreceni Virág volt, így lehetett volna Debreceni Virág Karnevál, de szerencsére a döntéshozók megmentették a gyerek jövőjét.

Nem tudom, szerintem a Zseni vagány név, én imádom, de persze tudom, hogy nehéz élete lenne vele a gyerekemnek. Arról nem is beszélve, hogy az emberek többsége azt se tudja, férfi vagy női név-e..

2014. febr. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
25-ös! Én nem tudom! Férfi v. női név??:D
2014. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!