Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Zseni...

Mi a véleményetek a Zseni keresztnévről?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 22:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Nevetségesnek tartom mikor valaki azt hiszi hogy ha különleges nevet ad a gyerekének, attól majd különleges lesz.

Van egy hírem: nem lesz zseni a gyereked, csak mert Zseninek nevezed. Max nevetség tárgya lesz.

2014. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
18 éves korában majd úgyis lecseréli.
2014. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
14%
Én odavagyok a Zseni névért, és nem a jelentése miatt. Gyönyörű hangzású, igazán jól csengő névnek tartom. Sokáig kacérkodtam azzal, hogy majd a lányomat így nevezem el, de végül letettem róla, mert a társadalmunk nem elég érett ahhoz, hogy elfogadjon egy ilyen nevet (nyilván a tartalma miatt) - mint ahogyan ezt az eddigi válaszokból is láthattad.
2014. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

Itt nem a társadalmon múlik, de lassan ott tartunk, hogy tárgyakról nevezünk el gyerekeket...

Hogy hívnak?

Kiss Radiátor

Téged?

Kovács Fiók


Mi a baj a rendes nevekkel, hogy manapság már mindent névnek akarnak használni az emberek?

2014. febr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%

Ha megpróbálok elvonatkoztatni a jelentésétől, akkor hangzásban nekem is tetszik.:)

De biztos nem adnám a gyerekemnek.

2014. febr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem lesz Orália inkább? :)
2014. febr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
23%

#14

A Zseni nevet már vagy 100 éve használják. Ne tegyünk már úgy, mintha ez valami újkeletű Szamanta-Dzsenifer-szintű ostobaság volna.

2014. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%

Én csak becenévknt ismerem..a gyerekeken kívül ski nem asszociál így a zsenire (Zseraldina), jobbannillik a lányra, mint a Dina becenév..

Gerekemnek nem adnám,mert a becenév és ezesetben a eredeti sem tetszik...

Elsőre, aki nem ismeri annak lehet durcsa..amúgy nem.


Akkor vicces tényleg,mha a kislny kifjezetten gyengébb felfogásu...amúgy nem.

2014. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
szegény gyerek közröhej tárgya lenne az iskolában, és nem csak a természettudományos órákon
2014. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%
Jaj ne! Mi történik az emberekkel? Mik ezek a nevek? Miért kell nevetségessé tenni a gyerekeket?
2014. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!