Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hajlandó elmenni orvoshoz!...

Nem hajlandó elmenni orvoshoz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tüdőgyulladásom volt, nyilván én fertőztem meg, most torokgyulladása van, teljesen kikészült tőle. Orvoshoz nem hajlandó elmenni, mert "dolgozik és nem ér rá", ma meg azért nem, mert nem hajlandó a hétvégéjét az ügyeleten tölteni. Jövő hét pénteken szabadnapos, majd elmegy akkor.

De már két hete ez megy, kiborít. Ráadásul félek is, hogy visszafertőz.

Ez a mániája, hogy a férfi azért férfi, hogy szenvedjen. Mit lehet az ilyen emberrel kezdeni?


2014. febr. 1. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy akkor viszont innentől egy k**rva szót se akarok arról hallani, hogy szarul van.
2014. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

pedig igaza van a teli megfazasok nathak torokfajasok kivaloan elmulnak maguktol.

Agynyugalom hulyeseg tiszta levego mozgas ponty az a jo ra.

Otthon melegben a bacik meg jobban szaporodnak

meleg tea hulyeseg meg jobban faj tole.

En a gyerekeknek fagyit jegnyalokat szoktam adni attol kevesbe faj a torok jeg huti a gyulladast.

gyogyszer max ha 38.8 felett van a laz vagy mint fajdalom csillapitas.

en orulnek ha ilyen ferjem lenmne es nem haldoklana egy torokgyulladastol

2014. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!