Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hajlandó elmenni orvoshoz!...

Nem hajlandó elmenni orvoshoz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tüdőgyulladásom volt, nyilván én fertőztem meg, most torokgyulladása van, teljesen kikészült tőle. Orvoshoz nem hajlandó elmenni, mert "dolgozik és nem ér rá", ma meg azért nem, mert nem hajlandó a hétvégéjét az ügyeleten tölteni. Jövő hét pénteken szabadnapos, majd elmegy akkor.

De már két hete ez megy, kiborít. Ráadásul félek is, hogy visszafertőz.

Ez a mániája, hogy a férfi azért férfi, hogy szenvedjen. Mit lehet az ilyen emberrel kezdeni?


2014. febr. 1. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szépen elmész patikába, és torokgyulladásra veszel valami recept nélkül kapható gyógyszert, sok meleg tea, gyümölcs, hétvégén irány a meleg ágy, (te meg bújsz mellé), tévéztek, pihentek, és cuppaszta.


A doki se tud mást csinálni, mint ír egy gyógyszert, és ágynyugalmat javasol.

2014. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Forró tea, egy-két Kalmopirin, jól kiizzadni és rendbe jön.
2014. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Forró teát ne,hiszen a gyulladt torkot még jobban feltüzeli,max langyos tea,tantum verde,doritricin.
2014. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Torokgyulladással azért szerintem kevesen rohangálnak orvoshoz. 2-3 napig strepsils, tea és vége.


Egyébként milyen torokgyulladás az, ami 2 hete tart?

2014. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es! Olyan amilyenre semmilyen gyógyszert nem szednek.
2014. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 hét akkor is túlzás. Gyógyszer nélkül is lefolyik 1 hét alatt max.
2014. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Napi 10 órát dolgozik, fizikai munkát végez, főleg szabadban. Így elég nehéz gyógyulni.


De engem inkább az borít ki, hogy meg se próbálja. Most elment valami roppant sürgős mikrofonalkatrészt vásárolni. Felfoghatatlan, hogy ez miért nem ér rá, hiszen énekelni úgyse tud. Bár most már simán el tudom képzelni, hogy délután nekiáll...


Egyre inkább azt érzem, hogy ez nem más, mint mártírkodás. Sajnáltatja magát, de orvoshoz nem megy, a gyógyszert nem veszi be. Csak saridont. Van itthon donalgin, phlogosol, köptető, köhögéscsillapító... de neeem, nehogy véletlenül meggyógyuljon.

Ebben látom a fő problémát, de ezzel mégis mit lehetne kezdni? Egyre inkább azon gondolkozom, hogy felülök egy vonatra és hazautazom a szüleimhez, mert tiszta ideg vagyok tőle.

2014. febr. 1. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki, hogy nem attól férfi a férfi, hogy "szenved". Hanem attól, ha már önszántából "szenved", akkor ne legyen egy rinyagép mellette.
2014. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Donalgint miért akarsz adni neki? Az egy bika fájdalomcsillapító, műtétek utáni lábadozáskor szokták adni erős fájdalmak csillapítására.


Ha nem veszi be a gyógyszert én tuti ráhagynám, de elmondanám neki, hogy akkor innentől kezdve egy szót sem akarok hallani, hogy ez fáj, az fáj. Mert ha őt nem érdekli annyira, hogy tegyen ellene, akkor engem sem érdekel, ha fáj.

2014. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom mit vergődsz, amikor TE fertőzted meg.. :O Lehet hogy ő meg ettől ideges. Majd helyrejön magától, én sem járok orvoshoz és mégis mindig meggyógyulok.
2014. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!