Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalást meg lehet érezni?

Megcsalást meg lehet érezni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Igen, szinte azonnal.Maximum 1 hét. Hogy le is lepleznie az illető a másikat az csak a sértő fél cselekedetein, és a sértet fél önuralmán és erején múlik.
2014. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Néha. De ez nem feltétlenül megérzés, hanem vannak rá utaló jelek. Ez váltja ki a gyanakvást.
2014. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
73%

Szerintem igen. Ilyenkor akaratlanul is másképp viselkedik az ember.

Írnál bővebben?

2014. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy észrevenném a páromon, ha valami nem lenne rendben. Szerintem ismerem annyira, hogy nem tudna hazudni. Szóval igen, egy-két héten belül biztosan lebukna.
2014. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2014. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha hosszú ideig minden rendben volt és most meg gyökeresen megváltozott minden,az ember hajlamos gyanakodni,de a belső megfejthetetlen érzés azért más és sokszor a gyanú beigazolódik sajnos.Ne legyen igazam!

(Meg lehet érezni.)

2014. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Igen sok mindenki nem viselkedik másként.


Volt rokon, akinek a férje több évig tartott egy barátnöt a feleség mellett és egyik sem tudott a másikról és egyik sem vett észre semmit. (Meg az egyéb családtagok sem láttak semmiféle változást.

2014. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

nem csaltam és nem csaltak meg, ezért csak logikusan gondolkozva tudok róla elméletet alkotni :)


Szerintem nem, megérezni nem lehet. Ha van jele, (magas telefonszámla, kimaradozás) az már észrevétel és nem megérzés...

A megérzés az lenne, ha még nem tett semmi gyanúsat, de te már akkor tudod, hogy vaj van a füle mögött. na de pont ez a megérzés szerintem hiányzik olyan házasságból, ahol megcsalás fordul elő, hiszen alapvetően van probléma, nem figyelnek annyira egymásra...

2014. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindig lehet. Különben nem lenne rengeteg ok nélkül betegesen féltékeny nő és pasi.
2014. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Meg.

Aztán jön a bizonyítékkeresés.

Kolléganőm beleszeretett egy fiúba, és nem mellesleg házas. Már a szélesebb környezete is észrevette, hogy mennyire megváltozott. Ahogy beszélgetünk, én is látom, mennyire másképp beszél az otthoni dolgokról, mint eddig. Egyértelmű, hogy a férje is érzi, hogy valaki vagy valami van...

És köztük még egyelőre nem is történt semmi, csak szemeznek meg beszélgetnek.

2014. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!