Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem azt érezni hogy mindenk...

Kezdem azt érezni hogy mindenki ellenem van. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje apám folyton rám van szállva. Ha rossz napja van rajtam vezeti le, velem csináltat a takarítástól kezdve a kajacsinálásig mindent, szinte rühelli, hogy semmiben sem hasonlítok rá és sokszor beszél velem úgy mint más kutyájával sem. Anya meg hagyja ezt az egészet annak ellenére is, hogy sokszor mondtam neki ezt a dolgok, hogy mennyire zavar.

17/f


2013. máj. 2. 21:40
 1/7 anonim válasza:
Beszéld meg vele, ha ez nem működik még mindig ott van vagy az osztályfőnököd vagy az iskolapszichológus.
2013. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Türelem már csak 1 év és eltudsz menni melózi..
2013. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Es akkor anyad mit csinal, ha te takaritasz meg te csinalsz kajat apanak? :S
2013. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Mond meg a családodnak,hogy mit érzel. Mond el nekik,hogy ez így nem mehet tovább...

Biztos megértik mit érzel...:)

Ők is emberek..ergó hibáznak. Szeretnek téged, de nagy a teher a vállukon.

Légy megértő..... :)

2013. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nagyon keveset írtál le ahhoz, hogy bárki tanácsot tudjon adni. Az emberi kapcsolatok nagyon sok mindentől függenek. Elsősorban például az empátiától. Hogy észrevegyük, hogy akiket szeretünk, azokkal hogyan, milyen módon élünk együtt.

Először azt gondold végig, hogy mi vagy mi lehet az oka édesapád viselkedésének. Ne az okozaton gondolkodj, hanem az okon. Ha az okot meg tudod szüntetni, mér nincs is miről beszélni.

2013. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Szerintem azért érdemes lenne végiggondolnod, nem csak te reagálod-e túl az egészet, most abban a korban vagy, amikor úgy érzed, mindig mindenki téged cseszeget, a legkisebb bolhából is elefántot csinálhatsz. Szerintem azért a takarítás meg a kajacsinálás nem olyan nagy dolog, máshol 17 évesen már alap, hogy magának csinál valaki kaját és magának takarít, a beszédstílusáról meg megint annyit, hogy lehet, hogy csak te veszed túlságosan magadra. Persze ezzel nem azt mondom, hogy biztosan te vagy a hibás, mert 3 mondatból nem lehet megállapítani.

15l

2013. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

milyen okos kis 15 éves vagy :)

gratula

2013. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!