Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyénvaló hogy...

Szerintetek helyénvaló hogy az anyám leggingset hord?

Figyelt kérdés

48 éves, 70 kg, szóval egy "kicsit" vaskos, főleg a feneke, két gyerek után. Vett magának egy leggingset, mert most mindenkin ilyet lát, hát ő is vett... Még ha olyan teste lenne akkor rá is hagynám, de így... Amikor szóvá tettem neki, hogy hát lehet nem igazán kellene így hordania mert ez nem olyan mint egy farmernadrág... Erre azt felelte, hogy hát de más 90 kg-s nő/lány is felveszi, akkor ő miért ne? Hát mondom, mert szerinte akiknek nem kéne és mégis felveszik, azok szerinte jól is néznek ki benne, nem röhögik ki őket a hátuk mögött? Erre csak legyintett végül...


Mi a véleményetek erről?


2014. jan. 25. 21:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%
ezerszer inkább egy leggings egy hosszú pulcsival, tunikával, mint egy nadrág vagy szoknya rövid pulcsival, derékon hurkákkal...
2014. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
98%

Tunikával, hosszú pulcsival szerintem ugyanúgy hordhatja, mintha egy szűkebb farmernadrágot hordana.

Előnytelenül viselve viszont senkinek nem áll jól.

Érdekes, hogy sokan jönnek azzal, hogy aki duci ne hordja, csak aki vékony. Pedig vékonyakon ugyanolyan borzalmasan nézhet ki, ha pipaszár lábuk van.

2014. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
A leggings kényelmes. Nekem sokkal jobb érzés hordani, mint egy farmert, és azt hiszem, ezen nem változtatna az sem, ha 20 kilóval nehezebb lennék. A lényeg, hogy a s3gget takarja a felső, ha nem kirívóan ízléstelen, akkor senkinek semmi köze hozzá, mi van rajtam. Ne legyél bunkó. :D
2014. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
94%
Kapaszkodj meg, anyád teljes értékű nő 48 évesen 70 kilósan is. Azt hiszem, ha van eszed, akkor ezekből a válaszokból le tudod vonni a helyes következtetés az üggyel kapcsolatban.
2014. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 DBN CAT ***** válasza:
0%

Jesszusom ezine max 20-25 evig leginkabb tiniknek allow jol nem ertem en anyam is okyanokat akar horrqni mint en we apam meg biztatJa jesszus a felnottek akik azt hissin olyan cuccokban Majd menok meg sexyk hat undoritto egyszeruen meets szibrew mintha bekepzelnek maguknak hogy igy fiatalosnak neznek ki meg minden hat hanyok xD

15/L

2014. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
97%

DBN CAT: Debil angyalom, először tanuljál helyesen írni, aztán pedig hagyd ezt a szánalmas stílust, mert mindenki kiröhög, habár a stílusod alapján már eddig is elég sokan röhöghetnek rajtad a hátad mögött.

És ne félj, előbb megöregszel, mint gondolnád, és akkor majd téged is kiszekálnak a világból a hozzád hasonló éretlen kis senkik, mert az vagy, egy senki.

2014. jan. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!