Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyénvaló hogy...

Szerintetek helyénvaló hogy az anyám leggingset hord?

Figyelt kérdés

48 éves, 70 kg, szóval egy "kicsit" vaskos, főleg a feneke, két gyerek után. Vett magának egy leggingset, mert most mindenkin ilyet lát, hát ő is vett... Még ha olyan teste lenne akkor rá is hagynám, de így... Amikor szóvá tettem neki, hogy hát lehet nem igazán kellene így hordania mert ez nem olyan mint egy farmernadrág... Erre azt felelte, hogy hát de más 90 kg-s nő/lány is felveszi, akkor ő miért ne? Hát mondom, mert szerinte akiknek nem kéne és mégis felveszik, azok szerinte jól is néznek ki benne, nem röhögik ki őket a hátuk mögött? Erre csak legyintett végül...


Mi a véleményetek erről?


2014. jan. 25. 21:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Cseréld ki a kis piperetükrét egy előszoba tükörre!!
2014. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
anyád egy puma
2014. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha tunikával veszi fel, jól nézhet ki.
2014. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Az én anyukám is hord és idén lesz 52 éves. :)

De az igaz, hogy Ő sem valami vékony, van combja meg vádlija is. Még azt mondom, hogy elmegy rajta, főleg, hogy fekete színűt hord, ami ugye slankít.

2014. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
közöd
2014. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyen paraméterekkel nem venném fel, de ez az ő dolga. Ennyire azért illik tiszteletben tartani a másik ember döntéseit.
2014. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%

Nem az a baja, hogy hordja,

hanem az, hogy ezzel még jobban kihangsúlyozza az óriási val agát.

2014. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
A leggings gyakorlatilag egy harisnya. Mióta nem hordhat harisnyát egy testesebb nő? Valószínűleg még előnyösebb is, mint harisnya nélkül.
2014. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted helyénvaló, hogy

1. beleszólsz anyád öltözködésébe

2. ezt még a neten is közzéteszed?

Szerintem az nem helyénvaló, amit te művelsz.

2014. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
99%
Sokan azt hiszik, hogy a leggings egy nadrág, pedig nem, az egy harisnyaféle. Ha tunikával, hosszú pulcsival, ingekkel, olyan holmikkal hordja, ami takarja a hátsó felét, akkor nagyon csinos és divatos is lehet. Egyébként pedig szimplán nevetséges. De egy vékony nőn is nevetséges, ha csak leggings van rajta, mert úgy néz ki, mintha félig öltözött volna fel.
2014. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!