Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyénvaló hogy...

Szerintetek helyénvaló hogy az anyám leggingset hord?

Figyelt kérdés

48 éves, 70 kg, szóval egy "kicsit" vaskos, főleg a feneke, két gyerek után. Vett magának egy leggingset, mert most mindenkin ilyet lát, hát ő is vett... Még ha olyan teste lenne akkor rá is hagynám, de így... Amikor szóvá tettem neki, hogy hát lehet nem igazán kellene így hordania mert ez nem olyan mint egy farmernadrág... Erre azt felelte, hogy hát de más 90 kg-s nő/lány is felveszi, akkor ő miért ne? Hát mondom, mert szerinte akiknek nem kéne és mégis felveszik, azok szerinte jól is néznek ki benne, nem röhögik ki őket a hátuk mögött? Erre csak legyintett végül...


Mi a véleményetek erről?


2014. jan. 25. 21:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%

leggings - magyarul macskanadrág?


Hát, nem a hurkás és nagyfenekű férfiakra és nőkre tlaálták ki, az biztos.

Anno, amikor divatba jött az ún. forrónadrág, vagyis egészen rövid, kötött sort, amit télen is viseltek maxi télikabáttal, ugyanúgy kritikátlanul viselte minden nő: visszeres lábú, kövér, rövid lábú, szőrös lábú, 40 év fölötti, olyan, akinek elöl-hátul bevágott.


Sajnos az öltözködés kultúra a béka feneke alatt van.

2014. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
anyám is hordja ilyen paraméterekkel,és jól áll neki...nyilván nem haspólóval veszi fel..Anyu pl. hasra hízós alkat,így egy jól megválasztott hosszú pulcsival,tunikával baromi jól tud kinézni rajta..
2014. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%
Az én anyum lassan 45 éves, és hord leggingset, viszont nem csak úgy "magában", ahogyan a tinik teszik, hanem például hosszú pulóverrel, de volt, hogy egy késő őszi napon sötétzöld, térd feletti szoknya alá vett fel egy fekete leggingset, magas szárú csizmával, és teljesen jól nézett ki, nagyon ízléses és elegáns volt. Igaz, ő még nálam is vékonyabb és formásabb, pedig rajtam kívül két gyereket kihordott, akik ráadásul ikrek. Szerintem egy teltebb nő is felvehet ilyen ruhadarabot, csak akkor nagyon oda kell figyelni, hogy mit mivel, milyen színűvel, stb., mert véleményem szerint a cicanaci egymagában való viselete olyan, mintha az illető bugyiban ment volna ki az utcára.
2014. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
98%

Én is hordom 70 kilósan, persze nem lóg ki a sejhajom, hanem takarja a pulcsiruha, tunika, szoknya, és baromi jól érzem magam benne.


Nem tűnök kövérebbnek, mint egy farmerban, sőt mivel fekete még vékonyabbnak is tűnök.


Az egy nagyon rossz elképzelés, hogy ilyet csak vékonyak hordhatnak!

[link]


Most ez komolyan miért rosszabb, mint ez?

[link]


Aki kövér, az zsákban, farmerban, szoknyában és MINDENBEN kövér. Ha pedig ízlésesen hordja a ruhákat, akkor tök mindegy mit vesz fel.

2014. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó vagyok, nekem kb így áll:

[link]


És baromi jól érzem magam benne.

2014. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%
Sógornőm is képes a 30 éve kihízott rongyaiban villogni, közben ott röhögnek a háta mögött. A streccspólói nagyszerűen bevágnak a hurkáiba.
2014. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%
Anyukám 50 éves és hordja, persze csak tunikákkal, hosszú felsőkkel, ruhákkal, de nagyon jól áll neki.. Mondjuk neki nagyon jó alakja is van és simán letagadhat 20 évet..
2014. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%

Az hogy 70 kiló, nem sokat mond, mert egy 170 cm feletti nő egész normális hetvenkilós alakkal, egy 150 centis viszont túlsúlyoos.


Miért gondolod, hogy anyád öltözködését neked van jogod megtélni?

Mert te vagy a fiatal és trendi?

(Vagy annak képzeled magad.)


Ha annyira harisnyásan áll neki, javasold, hogy vegyen fel hozzá hosszú felsőt, szoknyát, de hidd el, nagyon rosszul esik egy anyának, ha a gyereke ilyen szintű intoleranciát tanúsít iránta.


ÉS még valami: a 70 kiló gyorsan jön ám, észre se veszed és máris annyi lettél! :-)

2014. jan. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%

Hát, elég gáz hogy nálatok szokás megbántani a családtagokat.

Inkább rávezethetnéd finoman, hogy mikkel hordja inkább, mert a leggings önmagában nem tilos egy 70 kilós nőnek sem.

Mondd neki, hogy szerinted a hosszított pulcsikkal néz ki a legjobban, olyanokkal amik fenék alá érnek. Mert pl csak a r.bik hordják röviddel. Szóval valami ilyesmit mondanék neki, és akkor ő se nézne ki furán, mégis hordhatná amit szeret, és te se bántod meg őt.

2014. jan. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van sokkal jobb amikor vastag combú, 120 kilós elhízott kis tinik hordják, olyan felsővel, ami éppen takarja a feneküket, vagy még azt sem.
2014. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!