Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt? Vagy ez már túlzás?

Jogos volt? Vagy ez már túlzás?

Figyelt kérdés

Tegnap jöttem a barátomhoz hétvégére, 3-óra út nekem ide, minden hétvégén jövök hozzá, mert másik varosba járok iskolába. Mondta mielőtt beérek a városba, csörgessem, hogy jöjjön a fő állomásra. Kondi terembe volt, tudom, megcsörgettem, én már rég odaértem még mindig nem jött, 15.percet vártam rá, tudom, hogy hülyeség de kicsit mégrges voltam, tegnap kaptam meg és tudjátok az mivel jár, az a hülye hiszitzés, na meg nagyon fájt a hasam. Hazajöttünk, elkészítette a vacsorát, mérges volt, hogy mért van olyan kedvem, erre csak annyit kérdeztem, jolvan mért nem tudtál bár csak Egyszer az Életben odaérni előttem és megváni....nem ordibáltam vele, erre elkapta a hajamat, nem húzta meg nagyon, elkezdett ordibálni, hogy egyek, a kezemet is jó erősen megfogta. Utánna akarva akaratlanul folytak a könnyeim, nagyon megijedtem, azóta sem tudok ránézni, alig tudtam, egy ágyban aludni vele, nagyon rosszul érzem magam hogy így regálta le. Tudom, hogy nekem sem kellett volna felfújnom, de nem kiabáltam vele. Szerintetek ez már túlzás volt, vagy nagyon megérdemeltem? Azóta se kért bocsánatot, úgy viselkedik velem a házban mintha levegő lennék. Soha nem csinált velem ilyet még.

18/L



2014. jan. 18. 12:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy rossz most, de a kesergéssel semmire sem mész. Kapd össze magad és menj haza. Ez nem olyan dolog, amit meg kéne beszélni, vagy megbocsátható lenne. De te tudod, milyen életet szánsz magadnak... Ha neked így emgfelel, akkor keseregj tovább és bocsáss meg neki. De akkor ne panaszkodj ha később eldurvulnak a dolgok.
2014. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, el tudom kepzelni. Gondolom mg mindig ott hederezel naluk, arra varva, h bocsanatot kerjen.

Hat nem fog. Az, h eddig nem viselkedett igy veled, arra is utalht, h vmi megvaltozott benne, az erzesei. Es most mar idegesited.

Menj haza! Ha keres es elnezest ker, akkor gondold at, h folytatod-e.

2014. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer emelne rám kezet a párom,vagy szorítaná meg a kezem,tépné meg a hajam,szó nélkül tipliznék a gyerekekkel együtt!

Ezt most csírájában kell elfojtanod és lépj le! 2,5 év nem a világvége!

2014. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ott rontottad el, hogy amikor elkapta a hajad-kezed, és ordibált, nem csaptad rá azonnal kívülről az ajtót. Sőt, még egy ágyban is aludtál vele? Ezek után?!

A "nagyon megérdemeltem" részét inkább úgy veszem, mintha el se olvastam volna, az ilyentől 200 a vérnyomásom, nem bírom azokat a mazochistákat, akik szeretnek áldozatok lenni.

2014. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor eljött az idő,megszabadulj ettől a pasitól.Most csak meghúzta a hajad,legközelebb ki is tépi.kutyából nem lesz szalonna.18 éves vagy,még nagyon fiatalka,elötted az életed.Ne rontsd el egy ilyen vadbarommal,vele boldog igazán sosem leszel!
2014. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem fuss, mert ez volt a kezdet. Most mutatkozott be igazán. Lehet, hogy jó ideig nem emel kezet rád, de, hogy újra meg fog történni, abban biztos lehetsz. Innentől meg laposkúszásban élhetsz, hogy mikor lesz mérges rád megint. Hagyd ott, mert egy agresszív barom.
2014. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az tény,hogy hisztiztél,az tény,hogy biztosan te is idegesítően viselkedtél,és valószínűleg nem először,az is lehet,hogy a barátod érzései kihűltek,de hogy ez a kapcsolat semmiképpen nem jó és nem normális,az is biztos.Az agresszivitást nem lehet tolerálni.Ha van eszed,most kilépsz ebből az egészből,mert ez csak rosszabb lesz.
2014. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Télak!
2014. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ilyen helyzetben sajnos sokszor hibáztatják magukat a nők. ne ess bele ebbe a hibába. egy férfi soha, semmilyen körülmények között nem emelhet kezet egy nőre. gondolom hogy nehéz lehet, hiszen mégiscsak a barátod. azt javaslom beszélj anyukáddal/barátnőddel, ők téged is illetve a barátodat is ismerik. én helyedben ott helyben rácsaptam volna az ajtót, és hagytam volna ott, de nem vagyunk egyformák. és még egyszer mondom: ne hibáztasd magad!
2014. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!